Yeni 42” ve 50” Sharp 3D LED LE762 televizyonlar Türk kullanıcılarla buluşmaya hazır

0
1166

Japon devi Sharp, 2014 yılı ürün yelpazesindeki yeni 42” ve 50” LE762 serisi ile birlikte, firmanın amiral gemisi kabul edilen Quattron Pro teknolojisine sahip 60” boyutundaki 60UQ10 televizyonunu da Mayıs ayı sonunda satışa sunacak. Sharp Aquos 3D LED LE762 serisi, şık tasarımları ve yüksek görüntü kalitesi ile dünyada büyük beğeni topluyor.

The generic version of priligy is called paroxetine. You can buy the item levitra 10 mg opinioni Jānsath without any trouble whatsoever. Mumps (or mumps-like syndrome) is a self-limiting, benign infection that has been shown to have a high rate of spontaneous resolution.

It also has several side effects and does not work for all types of cancers, including prostate. We only know the case where people have been given http://collegiogallio.it/63186-cialis-5-mg-prezzo-in-farmacia-italia-9749/ very serious side effects by the product. You can ask your physician for help in selecting the appropriate medication or for helping you choose a medication.

Sharp

Dünyanın Gözü Bu Teknolojide: Quattron Pro

Standart RGB alt-piksel grubuna sarı alt-piksel ekleyen Sharp şimdi bu teknolojinin ikinci neslini tasarladı.  Quattron Pro, Full HD bir görüntüden1 milyar fazla tonun görüntülenmesini mümkün kılıyor. Görüntü kalitesi özellikle altın, sarı, yeşil, mavi ve cilt tonlarında açıkça fark ediliyor. Quattron Pro panellerini bu teknolojinin önceki nesil panelleriyle karşılaştırdığımızda bu panellerin dört temel rengin alt-piksellerini (RGBY) ikiye (alt ve üst) bölebilen, Sharp tarafından tasarlanmış akıllı alt-piksel kontrol teknolojisi ile geliştirilmiş olduğu görülüyor. Yani görüntü, bir pikseli birbirinden bağımsız olarak kontrol eden sekiz alt-pikselden oluşuyor. Bu teknoloji, 16 milyon alt-pikselden meydana geliyor bu da; Full HD çözünürlüğe sahip standart televizyonların sunduğu orandan tam 10 milyon daha fazla demek oluyor.

Quattron Pro teknolojisinin CES 2014 Fuarında HDGuru’s Award for Best HDTV ödülüne layık görüldüğünün de altını çizmek gerek.
Görüntü Kalitesi

Sharp’ın benzersiz Quattron Pro teknolojisi, geleneksel Full HD televizyonlardan 2,5 kat daha fazla alt-piksele sahip. Buna ek olarak, pazara sunulduğu an itibariyle HDMI üzerinden Ultra HD (4K) çözünürlükteki görsel materyalleri görüntüleyebilen bir seri olarak üretilen tek Full HD televizyon modeli. Benzersiz teknolojisi THX sertifikasıyla tescillenen 60UQ10 ayrıca, mükemmel ses kalitesi sağlayan Yamaha HXT ses sistemine sahip.

 

Sharp Aquos 3D LED LE762 serisi televizyonlar ise Sharp tarafından geliştirilmiş aktif aydınlatma teknolojisi Active Motion 300 Hz sayesinde, üstün görüntü kalitesinin yanı sıra, hareketli sahnelerin seyri için de benzersiz bir deneyim sunuyor. Kullanılan teknoloji, hareketli nesnelerin bulanıklaşmasını engellerken doğal renklere sahip görüntülerin ve spor yayınları, aksiyon filmleri gibi hızla değişen sahnelerin mükemmel şekilde görüntülenmesini sağlıyor. LE762 televizyon seti kullanıcılara dört adet 3D gözlükle birlikte geliyor.

 

Geniş bağlantı olanakları

Sharp’ın AQUOSNet+ portalı, mobil cihazlar, uygulamalar, “talep üzerine video” (VOD) hizmetleri ve kendi multimedya içeriği ile entegre internet portalı sunarak, dahili kablosuz internet bağlantısı üzerinden geniş bağlantı olanakları sunuyor ve tüm bu özellikler kullanımı son derece kolay bir ara yüz ile sağlanıyor. Kullanıcı mobil cihazıyla, Sharp Smart Remote uygulaması üzerinden veya herhangi bir USB HID (Human Interface Device) klavye aracılığıyla televizyonun kontrolünü sağlayabiliyor. DMR teknolojisi ile (Digital Media Renderer) kullanıcıların, online veya akıllı telefon ve tabletler üzerinde kayıtlı olan fotoğraf, video ve müzikleri – hem iOS, hem de Android sistemlerde – doğrudan büyük ekranda görüntülemelerine olanak sunuyor. Buna ek olarak, Miracast teknolojisi sayesinde Android sistemli cihazlara sahip kullanıcılar, akıllı telefon veya tablet ekranındaki görüntüyü doğrudan Sharp LE762 televizyonun büyük ekranında kablosuz olarak çoğaltarak multimedya içeriğini görüntüleyebiliyor, oyun oynayabiliyor ve Skype kullanabiliyorlar.

 

Şık Tasarım

Ekranın etrafındaki ince çerçevesi ve alüminyumdan üretilmiş sofistike ve zarif şekillere sahip, dönebilen tabanıyla LE762 serisi göz dolduruyor. LE762 Serisi DVB-T/DVB-C/DVB-S/S2 HD tuner ile donatılmış modeller Mayıs ayı sonunda satışa sunulacak.
Tavsiye edilen perakende satış fiyatları:

LC-42LE762 – 630 Euro

LC-50LE762 – 870 Euro

 

Yeni Sharp TV serileri hakkında daha fazla bilgiyi www.sharp.com.tr adresinden alabilirsiniz.

‪[box type=”info” ]‪Sharp Company Hakkında Bilgi Sharp Company modern elektronik eşyaların araştırılması ve geliştirilmesinde öncü konumundadır. Sunulan tüketici elektronik eşyaları arasında LCD TV’ler, ses sistemleri ve beyaz eşyaların (örn. buzdolapları-buzluklar ve mikrodalga fırınlar) yanı sıra hava temizleyiciler de yer almaktadır. Steamwave fırınlar (3’ü 1 arada buharla pişirme özellikli mikrodalga fırınlar), LCD TV’lerde Quattron ve iyon teknolojisi Plasmacluster gibi ev aletlerindeki en yeni çözümler, yenilikçi bir şirket profili ortaya koymaktadır. Sharp felsefesinin ana unsurlarından biri çevreye saygıdır ve bu saygı unsuru ürünlerin tasarlanması ve üretiminde kendini göstermektedir. Bu yüzden Sharp ürünleri tamamen doğa dostu malzemelerden yapılmakta olup düşük enerji tüketimine sahiptir ve tam olarak geri dönüştürülebilir özelliktedir [/box]

 

CEVAP VER