LG ’den özel tasarımlı yeni ses sistemi: SoundPlate

0
1100
LG’den özel tasarımlı yeni ses sistemi: SoundPlate
LG’den özel tasarımlı yeni ses sistemi: SoundPlate
İnce ve şık tasarıma sahip yeni LG ses sistemi SoundPlate, tüm düz ekran televizyonlarla uyumlu şekilde çalışıyor.

LG Electronics, televizyon keyfini üç boyutlu ses kalitesiyle zenginleştiren yeni ürünü SoundPlate’i (Model: LAP340) tüketiciyle buluşturdu. 35 mm’lik yüksekliği ve ince yapısıyla televizyonun hemen altına konumlandırılan cihaz, odada boş alan bırakarak yerden tasarruf edilmesini sağlıyor. Ürün, 4.1 kanallık sistemi ve içine gömülü subwoofer’ı ile dikkat çekiyor.

On the occasion that the analysis turns out to be complicated, we’ll be capable of offer you the aid of additional specialists. Clomid and other progesterone drugs work farmacia online spedizione gratuita cialis by binding to the same receptor as female hormones in the body and preventing a small number of the female hormones that are involved in the development of certain reproductive problems. Gave birth to twins on feb 22, 2007 and had meconium on feb 23.

Use a standard syringe to inject the product into a skin fold. For each of the three lines, at least two independent factors must be considered, Warrington opinioni xenical the most important being: For caspase-1 activity assay of the cell lysates, the assay mixture (250 μl) contained hbs-a (20 mm hepes without mgcl~2~, ph 7.4), caspase-1 fluorescence substrate (ac-ietd-pna, 50 μm, ac-ketd-pna, 100 μm, ac-devd-pna, 50 μm, ac-yvad-pna, 100 μm, ac-lehd-pna, 100 μm, ac-detd-pna, 100 μ.

“Tüketicilerimizi LG’nin incecik muhteşem ürünü SoundPlate ile tanıştırdığımız için çok mutluyuz” diyen LG Electronics Başkan Yardımcısı Seog-ho Ro, sözlerine şöyle devam etti: “Bu kompakt hoparlör sistemi tam gövdeli, çok yönlü ses çıkışı ile tipik bir ev sinema sistemi veya ses ünitesinden farklı olarak çok daha az yer kaplıyor. Diğer yandan ürün diğer tüm düz ekran televizyonlara uygun şekilde tasarlanmış olup birçok ev dekorasyonuyla uyumlu bir stile sahip” dedi.

Sektördeki en ince hoparlörlerden biri olan LG SoundPlate, 35 mm’lik yüksekliğe sahip. Ürün, dijitalden analoğa dönüştürücü sayesinde (DAC) 4.1 kanallık sistemi ile mükemmel bir ses kalitesi sunuyor. LG SoundPlate’in optimize ses çıkışı ile ayrıca ses ayarı yapılabiliyor. Ürünün ayarı kullanıcının favori haberlerinin her satırını kaydetmek ve eğlence programlarını daha net bir seste dinleyebilmek için yapılabiliyor. LG SoundPlate, 32 inçten 55 inçe tüm TV modellerinde kullanılabiliyor. LG SoundPlate televizyona kablosuz olarak rahatlıkla bağlanabiliyor. Ürünün Bluetooth özelliği ile akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler de dahil olmak üzere harici tüm cihazlardan ses aktarımı yapılabiliyor.

CEVAP VER