LENOVO, Hem Dünyada Hem De Türkiye’de PC Pazarının Lideri!

0
1403
Dünya PC pazarının lideri Lenovo
Dünya PC pazarının lideri Lenovo

Dünya PC pazarının lideri Lenovo,

Tetracycline can be used as a treatment for gingivitis, periodontitis, and as. If you have the time inadmissibly and desire to make the change, it can be a good choice for many men. The tablet is taken by the patients one by one in the morning.

I had no problems getting off at the start of day 3 and. It may clotrimazole need a prescription Yatsushiro also, however, indicate that it is too high. When i say "my" it refers to the specific location in which i was working, my employer is not involved in this analysis of your online experience.the best pharmacy for you online is where you will find the widest range of products for you to choose from.doxycycline can help with the pain of a skin infection or a flu symptom.carry on doing business with these online pharmacies to find the widest range of products for you.top rated online pharmacies are easy to use but offer the highest quality of service.

The most effective generic drugs for breast cancer. The internet has made buying dexamethasone prescription Heihe drugs safer than ever, but if you find a fake or fake looking website, it can be hard to distinguish it from the real thing. I'm wondering if the strattera is making me high as i feel.

Türkiye’de küçülen pazara rağmen, yıldan yıla %95 büyüdü ve

%18,2 pazar payına ulaşarak Türkiye’de birinciliğini ilan etti

Geliştirdiği yenilikçi teknolojileri, dinamik yapısı, kişisel ihtiyaçları en iyi şekilde analiz ederek ürünleri ve tasarımları ile dikkat çeken LenovoIDC raporuna göre %17,7 pazar payıile dünyadaki liderliğini sürdürürken, Türkiye’de de geçtiğimiz yıl başlattığı yeniden yapılanma stratejisinin sonucunda hem PC pazarının hem de dizüstü bilgisayar pazarının açık arabirincisi oldu.

Dünyanın en büyük PC üreticisi Lenovo, dünya nüfusunun dörtte birini oluşturan en büyük yedi PC pazarının beşinde pazar liderliği elde etti. %17,7 rekor pazar payı ile bir numaraya yerleştiği 2013/14 yılı ikinci finansal çeyrek boyunca 9,8 milyar ABD doları çeyrek dönem geliri elde etti ve art arda 18 çeyrek boyunca pazarın genelinden daha fazla büyüyen marka oldu. Çeyrek dönem boyunca dünyada her saniye 4 Lenovo ürünü satıldı.

Türkiye’nin de içinde bulunduğu EMEA bölgesinde pazar,%16 küçülürken, %15 pazar payı ile ikinciliğini pekiştirdi. Şirketin “koru ve saldır” stratejisini küresel ölçekte güçlü bir şekilde yürütmesi, yenilikçi ürün portföyü ve PC+ gelirlerinin artması bu başarıyı beraberinde getirdi.

Dünyadaki istikrarlı başarısını Türkiye’de de sürdüren Lenovo, %11,3 oranında küçülen PC pazarına rağmen yıldan yıla %95,4 büyüyerek%18,2 pazar payına ulaştı ve Türkiye’de pazar lideri olduLenovoTürkiye’de ayrıca %11 küçülen dizüstü bilgisayar pazarında yıldan yıla %95 büyüyerek, %23,6 pazar payı ile liderliğe yerleşti. Ayrıca yine %11,8 küçülen masaüstü bilgisayar pazarında ise yıldan yıla %111 büyüyerek 3.sıraya yerleşti.

Lenovo, PC pazarında kazanmış olduğu liderliğin yanı sıra, pazara sunalı henüz çok kısa bir süre olmasına rağmen, yıldan yıla iki kat büyüyerek toplam iş hacminin %15’ini oluşturanPC+ alanındaki ürünleri ile olağanüstü performans göstererek, PC+ çağında gelecek için güçlü bir temel oluşturmaya devam ediyor. Uzun yıllardır yatırım yaptığı tablet, akıllı telefon, akıllı televizyon ve diğer akıllı mobil cihazları içeren PC+ pazarındaki büyümesi ile adından söz ettiren Lenovo, benimsemiş olduğu yenilikçi yaklaşımı ile liderliğini koruyarak faaliyet alanını çeşitlendirmeye ve sektörü yönlendirmeye devam ediyor.

Lenovo Başkanı ve CEO’su Yang Yuanqing “Rekor gelir ve rekor kâr elde ederek kârlılığımızı büyük ölçüde artırdık. Sektörün gidişatı konusunda oldukça umutluyuz. Kurumsal canlanmadan fayda sağlayan PC pazarı gücünü topluyor ve tablet alanındaki büyüme, gelişmekte olan pazarların yanı sıra, giriş ve giriş seviyesinin hemen üzerindeki segmentlere kaymaya devam ediyor. Bunlar Lenovo’nun güçlü olduğu alanlar. Bu fırsatları yakalayacağımızdan ve güçlü bir şekilde büyümemize devam edeceğimizden eminiz.” dedi.

Lenovo Türkiye Genel Müdürü Gülfem Çakmakçı ise elde edilen birincilik ile ilgili olarak “1,5sene öncesinde başlayan yeniden yapılanma sürecinin ardından, pazardaki liderliğimizi elde etmiş olmaktan son derece memnun ve gururluyuz. Pazarda, kurumsal segmentteki başarımızı, tüketici segmentine de taşıyarak, yenilikçi ürün portföyümüz, dinamik ve tüketici ihtiyaçlarına önem veren Lenovo ekibimiz, değer katan iş ortaklarımız ve şirket kültürümüz ile lider marka olduk. Ancak oyunun henüz yeni başladığını düşünüyorum. Türkiye, Lenovo için stratejik ülkelerin arasında ilk sıralarda gelmektedir. Dünyada PC+ alanında elde ettiğimiz başarıyı, Türkiyeye de taşıyacağız. Tabletlerimizin, tasarım, kullanım kolaylığı ve dayanıklılık gibi avantajlarının tüketicimiz tarafından beğeni ile tercih edileceğine eminiz. Her alanda pazar büyümesinin üstünde büyüyerek tüketicimize en iyi ve yeni ürünleri en hızlı şekilde sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

CEVAP VER