League of Legends 2014 Dünya Şampiyonasına Güney Kore Ev Sahipliği Yapacak

0
948
League of Legends 2014 Dünya Şampiyonasına Güney Kore Ev Sahipliği Yapacak
League of Legends 2014 Dünya Şampiyonasına Güney Kore Ev Sahipliği Yapacak

 2013 Finali, rekor katılımla Los Angeles Staples Center’da  gerçekleşen League of Legends Dünya Şampiyonası  heyecanı 2014 yılında Güney Kore’de yaşanacak.

Türkiye’nin ve dünyanın en çok oynanan online PC oyunu League of Legends’ın (LoL), geride bıraktığımız 2013 Dünya Şampiyonasını milyonlar canlı izledi, binlerce LoL hayranı ise Staples Center’da muhteşem bir organizasyon eşliğinde takip etti. 2014 Dünya Şampiyonası ise bir çok insan tarafından elektronik sporların merkezi olarak kabul edilen ve en fanatik LoL hayranlarının bir kısmına ev sahipliği yapan Güney Kore’de gerçekleşecek. Köklü eSpor geçmişi ile Güney Kore; gelmiş geçmiş en büyük eSpor etkinliğini bu yıl düzenlemek ve League of Legends’ın en usta oyuncularını sahneye çıkarmak için ideal bir yer.

 

Güney Kore öncesinde, her bölgeden gelecek en başarılı League of Legends oyuncuları Avrupa’da düzenlenecek 2014 All-Star turnuvasında hayranlarıyla buluşacak. Önümüzdeki sezon, dünyanın en iyi takımlarını ve oyuncularını bir kez daha sahnede görmeye az kaldı, 2014 Sezonu yakında başlıyor!

League of Legends hakkında

League of Legends® tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrimiçi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

 

Riot Games hakkında

Riot Games, oyun geliştirmede oyuncu odaklı olmanın çok iyi oyunlarla sonuçlanacağına inanan, girişimci zihniyete sahip oyuncular tarafından 2006 yılında kuruldu. Riot’ın 2009 yılında yayımladığı, eleştirmenlerin ve oyuncuların beğenisini kazanan League of Legends her ay 11 milyonun üzerinde oyuncu tarafından oynanıyor. Topluluğumuzun temelini oluşturan oyuncular için League of Legends deneyimini geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyoruz.

 

League of Legends Meydanlarına Ulaş

Facebook         : https://www.facebook.com/LeagueOfLegendsTurkiyeResmiSayfasi

Twitter              : @LoLTrOfficial

Web                    : http://tr.leagueoflegends.com/

http://lolespor.com/

YouTube          : http://www.youtube.com/LoLTurkiye

LoL TV              : http://tr.leagueoflegends.com/tr/loltv
http://tr.twitch.tv/riotgamesturkish

CEVAP VER