Yeni Yılın Rengi Kırmızı, Sizin HTC ONE®’ınız Ne Renk?

0
1015

Tüm dünyada yeni yılın rengi ‘Kırmızı’. Siz de

 yeni yılda, dünyanın en iyi akıllı telefonu HTC ONE®’ın büyüleyen kırmızısı ile teknoloji modasını yakalayın!

 

2013 yilinin odüllü akilli telefonu HTC One® modelinin “Büyüleyen Kırmızısı”  ile yeni yıla “Merhaba” diyor.

Piyasaya çıktığı günden bu yana dünya çapında büyük beğeni toplayan HTC One®, “Büyüleyen Kırmızı” rengiyle etkileyici performansını ve üstün özelliklerini göz alıcı ve sofistike bir tasarımda birleştiriyor.. HTC One®, kırmızı tutkunlarını, yeni yılda da cezbediyor….

HTC portföyünün en tepesinde yer alan HTC One® yeni yılda da kullanıcılarına en güçlü mobil deneyimini sunmak için mobil yenilik ve tasarımın son harikalarını bir araya getiriyor.

 Yeni yılda yeni haber kaynaklarını keşfedin!

HTC, sosyal medya, eğlence ve popüler içerik güncellemelerini, haber ve fotoğraflarını tek bir ekranda canlı akışla gösterebilen HTC BlinkFeed™ ile yeni yılda da yeni haber kaynaklarını keşfetmenize olanak sağlıyor! HTC BlinkFeed™in zenginleştirilmiş Türkçe içeriğiyle, seçilen haber kaynaklarından, sosyal ağlardan ve telefonun içinde bulunan takvim veya HTC Sense TV gibi diğer özelliklerden oluşan en son içerikleri bir araya getirerek kullanıcıların birden çok uygulama ve web sitesi içinde geçiş yapmasına gerek bırakmadan tek bir yerden, bir bakışta erişimine imkan veriyor.

Yeni yıl fotoğraflarınızı canlandırın!

HTC’nin, düşük ışık koşullarında üstün kalitede görüntü sağlayabilen HTC UltraPixel Kamera özelliği ile yeni yıl fotoğraflarınız birbirinden canlı anılara dönüşecek! Mobil fotoğrafçılık alanında devrim yaratan HTC, her anı yakalamanıza izin veren HTC Zoeile deklanşöre bastığınızda 20 fotoğrafa kadar hiç bir anı kaçırmadan çekim yapabilir; fotoğraf çekerken 3 saniyelik videolar oluşturabilirsiniz. HTC One® ile profesyonelce tasarlanmış montajlar, geçişler yapabilir; efektleri müzik ile birleştirerek yepyeni, nefes alan ve canlı bir yeni yıl galerisi ile anılarınızı canlı tutabilirsiniz!

Yeni yılın sesi HTC BoomSound™ ile daha keskin, daha zengin, daha yüksek sesli

İlk defa bir cep telefonunda insanların kendilerini sevdikleri müziklere, videolara, oyunlara ve YouTube™ kliplerine kaptırmasını sağlayan HTC BoomSound™, özel amplifikatöre sahip  ön stereo hoparlörler  ve de inanılmaz bir Full HD ekran  sunuyor. Yeni yılda ister favori müziğinizi dinliyor, ister bir YouTube videosu seyrediyor, ister bir oyun oynuyor olun   HTC Boomsound  size gerçek ve zengin  ses deneyimini sunuyor olacak…

CEVAP VER