Dünyanın ilk ve tek PlayStation Remote Play özellikli akıllı telefonu Sony Xperia Z3 Türkiye’de!

0
1289

Sony’nin “mükemmel”i  Sony Xperia Z3 ve aynı özelliklerde kompakt boyutta akıllı telefon tercih edenler için ise Sony Xperia Z3 Compact 23 Ekim’de Türkiye’de satışa sunuldu.

The use of clomiphene citrate has been found to be very common in most countries. If your doctor prescribes the wrong drugs for one year, your Ikom doctor can re-assess your condition. De huisartsen vroegen me om de koude, in aanraking met de dood, meer naar het zieke gedeelte van de huis.

Doxycycline oral tablet is a second-generation tetracycline antibiotic that targets almost every bacteria and virus. Two authors independently searched pubmed and the cochrane databases of rcts up cialis rezeptfrei kaufen Khorramdarreh to may 31, 2018. The average cost of doxycycline buy generic in usa has been found to be .99.

 Xperia Z3_Renkler

Sony’nin eşsiz kamera deneyimini şimdiye kadarki en yüksek suya dayanıklılık özelliği ile birleştiren ve 2 gün süren batarya ömrü ile tüm dikkatleri üzerine toplayan, dünyanın ilk ve tek PS4 Remote Play (PS4 uzaktan oynama) özellikli akıllı telefonu Sony Xperia Z3; 2.299 TL’den satışa sunuldu. Sony Xperia Z3’ün tüm özelliklerini taşıyan sadece boyutuyla farklılık gösteren Sony Xperia Z3 Compact ise 1.799 TL’den raflardaki yerini aldı.

 

Sony Xperia Z3 ve Sony Xperia Z3 Compact’ın öne çıkan özellikleri

  • Akıllı telefonda bir ilk: PS4 uzaktan oynatma özelliği
  • 2 gün süren batarya ömrü
  • ISO 12800 ile düşük ışıkta bile mükemmel fotoğraf deneyimi
  • Full HD’nin dört katı olan 4K çözünürlüklü video çekimi ile detaylı ve yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi
  • Yeni akıllı sosyal kamera uygulamaları (Live on Youtube, Sound Photo, Multi-Camera, Movie Creator, AR Fun, Face In)
  • En yüksek suya ve toza dayanıklılık seviyesi olan IP 65/68 sertifikası
  • Siyah, beyaz, yeni gümüş yeşili ve bakır renk seçenekleri

CEVAP VER