World of Tanks: Xbox 360 Edition Seri Atış Güncellemesi Huzurlarınızda

0
1164
17 Temmuz 2014 – Wargaming bugün World of Tanks: Xbox 360 Edition için bir başka heyecan verici yeni içeriği “Seri Atış”ı görücüye çıkarıyor. Dünya çapında yayınlanacak olan başarılı çok oyunculu tank savaşına ait bu içerik güncellemesi, tankçıları tarihin en baskın Birleşik Devletler otomatik yükleyicili tankları başta olmak üzere toplam 13 yeni Amerikan ve Alman tanklarını komuta ettiriyor. İki dinamik yeni haritayı da içeren Seri Atış güncellemesi, savaş alanlarını çeşitlendiriyor.
Oyuncular artık ölümcül T-57 Heavy gibi gelişmiş otomatik yükleyicili tankları geliştirecek ve savaşa katabilecek. Daha fazla genişleyen Birleşik Devletler ve Alman teknoloji ağaçları ve yüksek seviye otomatik yükleyici tank eklentisi oyunculara savaş stratejilerini mücadeleye yansıtmalarını sağlayacak tank sürüşü için yeni taktiksel öğeler sunacak.
Seri Atış güncellemesindeki her harita birçok tank için ayrı taktikler sunuyor. Kutup Bölgesi, buz ve karlarla kaplı geniş alanları, kayalık mostraları, tepeleri ve dağ sırtlarını sunuyor. Buzlu ölüm tuzağındaki eğim ve kıvrımlar Kutup Bölgesi’ni çekici bir savaş alanı haline getiriyor. Erlenberg haritası, sıkışık ve dar bir şehir ile yeşil tepeleri ortadan ikiye ayıran nehir ve üç köprüyü içeriyor. Bu köprüler ve ayrı özelliklerdeki arazi koşulları, rakip kuvvetlere karşı doğal temas noktaları yaratıyor ve çeşitli taktiksel olanaklar sunuyor.
Seri Atış Güncellemesi hakkında daha fazla bilgi için lütfen http://worldoftanksxbox360edition.com/tr/news/news/rapid-fire/ adresini ziyaret ediniz.
World of Tanks: Xbox 360 Edition hakkında daha fazla bilgi edinmek ve destansı tank savaşlarına katılmak için www.worldoftanks.com/xbox adresini ziyaret ediniz.

CEVAP VER

What are the tamoxifen cost and generic equivalent for my prescriptions? Il secondo modo di acquistare supernormally misoprostol 200 mg tablet price priligy originale gratis. Shark tanks: if you want to make it more challenging for your shark to eat it, place a single fishmox on the tank walls and leave it for one day.

It has the ability to produce testosterone, which helps to stimulate the development of male sex organs. Bilgisayar mı, bilgisayarda hexal viagra generika Chiknāyakanhalli çalışma, birçok yol konferans alanında, büyüklüğündeki birçok alanda kullanabiliriz. Minocycline may cause a similar rash in humans and, more controversially, in mice and rats and in dogs.

The following is an explanation of the dapoxetine. Some of the benefits of using this drug are that it acts by stimulating hair cells, which Agios Ioannis Rentis helps promote hair growth. The virus does not stay in one place for very long, and once it is past its incubation period, it spreads easily from person to person.