Webrazzi Ödülleri’nde en iyiler belli oldu!

0
1548

Webrazzi Ödülleri’nde en iyiler belli oldu!

İnternetin en iyilerini belirleyen Webrazzi Ödülleri 2014’te heyecan sona erdi. Aralarında YouTube üzerinden video üreticilerine içeriklerini daha geniş kitlelerle buluşturma konusunda hizmet veren BuzzMyVideos’un sponsorluğunu üstlendiği “En Başarılı YouTube Kanalı” da dahil olmak üzere 33 farklı kategoride verilen ödülleri kazanan isimler açıklandı.

Yarışmanın 33 kategorisi içerisinde toplam 77.297 oy ile en fazla oy kullanılan kategori ise “Yılın En Başarılı Youtube Kanalı” kategorisi olarak dikkat çekti.

 

Murat+Karakas.Ekin+Kollama.Ibrahim+Akman.Arda+Kutsal

 

İnternetin en iyileri, ödüllerini 15 Ocak’ta Avantgarde Hotel Levent’te düzenlenen renkli tören ile aldı.  Webrazzi Ödülleri 2014’te BuzzMyVideos’un sponsorluğunu üstlendiği “En Başarılı YouTube Kanalı” kategorisin de ise WebTekno – http://www.youtube.com/user/webteknotv  birinci seçildi.

 

BuzzMyVideos Hakkında

 

BuzzMyVideos online video eğlence dünyasının yükselen yıldızlarına ev sahipliği yapmaktadır. Teknoloji tabanlı YouTube ağı olan BuzzMyVideos; online video içeriği tanıtımında uzman olup, yetenekli video yaratıcılarının yeni nesil izleyici sayısını artırmaları için destek verip, çoklu kanal ağı ve ortaklık programı aracılığıyla videolarından para kazanmalarını sağlamaktadır. Merkezi Londra’da bulunan BuzzMyVideos 2012 yılında, Google ve YouTube’da birlikte toplam 12 yıllık bir deneyime sahip olan Paola Marinone ve Bengü Atamer tarafından kuruldu. BuzzMyVideos’un 100 ülkeden 5000 içerik üreticisinin yer aldığı açık beta dönemi, sadece kulaktan kulağa anlatılarak bir efsaneye dönüşmüştü.

CEVAP VER