Vodafone’dan Sevgililer Gününe Özel %70’e Varan İndirimler

0
1107

vodafone-sevgililer-gunu

Vodafone’un Sevgililer Günü’ne özel kampanyasıyla numarasını Vodafone’a taşıyan ya da yeni Vodafone’lu olan aboneler, 100 TL’ye varan hediye çekine anında sahip oluyor. Akıllı cihazlara terfi etmek isteyen abonelerse %70’e varan indirimlerle akıllı cihaz sahibi olabiliyor.

 08 Şubat 2014, İstanbul – Vodafone’un 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel kampanyasıyla, numarasını Vodafone’a taşıyan veya yeni Vodafone’lu olup Vodafone Red, Devreden veya Genç Avantaj tarifelerinde 12 ay kalma sözü veren abonelere anında Vodafone Cep Merkezlerinde geçerli 100 TL’ye varan hediye çeki fırsatı sunuluyor.

Uçtan uca iletişim ihtiyaçlarını karşılayan, her şeyin baştan tam olduğu Vodafone Red ve Vodafone Red Elite tarifesini alan yeni Vodafone’lular, Vodafone Cep Merkezleri’nde kullanabilecekleri 100 TL hediye çeki kazanıyor. Vodafone Red Classic, Devreden, Devreden Ekstra, Devreden Süper, Genç Avantaj veya Genç Avantaj Ekstra tarifelerini alan yeni Vodafone’lularsa 50 TL hediye çeki kazanıyor.

Vodafone ayrıca akıllı cihazlara terfi etmek isteyenlere büyük fırsatlar sunuyor. Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformu (ACAİP) portföyündeki Blackberry Q10, Blackberry Z10, Nokia Lumia 925 (32 GB), Windows Phone 8X by HTC ve Vodafone Smart Tab 3 modelleri %70’e varan eşi görülmemiş indirimlerle Vodafone’luların oluyor. İndirim kapsamında örneğin Nokia Lumia 925 (32 GB) Red Classic tarifesine ek ayda 65 TL yerine sadece 33 TL’ye üstelik Vodafone Red avantajlarıyla alınabiliyor.

Sevgililer Günü’nde sevdiklerine son teknoloji Vodafone tablet hediye etmek isteyenler için 7 inçlik ve 10 inçlik Smart Tab 3 modelleri; tablet kılıfı, ekran koruyucu ve 120 TL değerinde mobil uygulama hediyesiyle geliyor.

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, konu hakkında şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, Türkiye’de ‘dijital dönüşümün lideri’ olma vizyonuyla abonelerimize hayatı kolaylaştıran ve sürekli kazandıran hizmet ve ürünler geliştiriyoruz. Abonelerimizin dünya kalitesinde son teknolojilere kolaylıkla erişebilmesini hedefliyoruz. Sevgililer Günü vesilesiyle hayata geçirdiğimiz yeni kampanyamızla, hem Vodafone’luların her daim kazandığını, hem de akıllı cihazlara sürpriz fırsatlarla terfi ettiğini bir kez daha gösteriyoruz. Numarasını taşıyan ya da yeni Vodafone’lu olan abonelerimize 100 TL’ye varan hediye çeki sunuyoruz. Bununla birlikte akıllı cihazlarda %70’e varan, eşi görülmemiş indirimler sağlıyoruz. Bu vesileyle herkesin Sevgililer Günü’nü kutluyor ve herkesi Vodafone’nun kolaylıklar dünyasına davet ediyoruz.

CEVAP VER