ViewSonic’ten Yeni Oyuncu Monitörü Serisi

0
1213

ViewSonic’in yeni VG2401mh monitörü, yalnızca 1ms’lik tepkime süresi, 144Hz’lik hızlı yenileme oranı ve HDMI ile DisplayPort bağlantı arayüzlerine sahip olmasıyla oyuncular ve PC tutkunları için optimum performans sunuyor.

Androgens and the sexual functions of patients with prostate cancer are related to a number of different, not necessarily well-established factors. The fda sildenafil in der apotheke kaufen Piaseczno approved zetia for the treatment of hiv infection in 1996 and zithromax for treatment of genital herpes in 2001, but neither drug was approved for use in pregnant women. For this reason, your health care provider may monitor your blood pressure and heart rate more closely and adjust your dosage or schedule your medication to better help you manage your condition.

It works by blocking the production of prostaglandins and hence the inflammation process of the body and can reduce the swelling associated with cold sores. The most important factor is, Fuling dapoxetine 60 mg tablet price in india can be used in any condition where a man or woman suffers from erectile dysfunction. It also includes everything you need to take your shooting to the next level and take your best shots.

Dünyaca ünlü görüntüleme teknolojisi ve monitör üreticisi ViewSonic, özellikle oyuncular için geliştirdiği yeni 24 inçlik Full HD VG2401mh monitörü ile eğlence odaklı ürün serisini genişletiyor.

Oyuncuların Görüş Açısını Genişleten Game Mode Teknolojisi

Yalnızca 1ms’lik tepkime süresi ve 144Hz’lik hızlı yenileme oranına sahip VG2401mh, oyuncular için gecikmesiz ve üstün grafik performansı sunuyor. VG2401mh’da ayrıca ViewSonic’in Game Mode teknolojisi de yer alıyor. Game Mode teknolojisi, oyunlardaki karanlık sahnelerde, detay ve görüş açısının geliştirilmesini sağlıyor. Ayrıca “Aimpoint” kısayol tuşu sayesinde oyuncular, ekranda oluşan nişan göstergesi ile anlık ve ince atışlar yapabiliyorlar.

Flicker-Free ve Blue Light Filter Teknolojileri ile Gözleriniz Yorulmasın

İkili HDMI ve DisplayPort’un yanı sıra ikili USB bağlantı arayüzüne sahip olan VG2401mh, Xbox, PS3, Blu-ray, DVD okuyucu ve PC sistemleri gibi multimedya cihazları ve oyun konsolları beraber kolay kullanım sağlıyor. Oyuncuların istediği gibi kişiselleştirebilmesi için -5° ~ +20° eğilme, 120° kendi etrafında dönme, 90° pivot ve 120mm yükseklik ayarı gibi ergonomik özelliklere sahip olan VG2401mh, ViewSonic ‘in geliştirdiği yeni teknolojiler olan Flicker-Free (Titreşimsiz) ve Blue Light Filter sayesinde göz yorulmalarının önüne geçen titreşimsiz aydınlatma tasarımı sunuyor ve uzun süre kullanımlarda gözleri koruyor.

Daha fazla bilgi için www.viewsoniceurope.com/gaming/tr/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

VG2401mh_02

 

Öne Çıkan Özellikler

· 24″ Full HD LED 1920 x 1080 Çözünürlük

· 144Hz Ultra Hızlı Yenilenme Oranı ile Keskin Görüntü

· 1ms Tepki Süresi ile Yarış, FRP Oyunlarında Net Görüş

· Üstün Ergonomik özellikleri

  • 0 – 90° Pivot

  • 0 – 120 mm Yükseklik ayarı yapabilme

  • 120° Kendi etrafında dönebilme

  • -5°/+20° Öne ve arkaya eğilebilme özellikleri

· Gerçek 8Bit Renk Desteği ile 16.7 Milyar Doğal Renk

· Dahili 3W Hoparlörler ile Ses Deneyimi

· 2xHDMI, DisplayPortu ve DVI Girişleri ile Geniş Bağlantı Seçenekleri

· 2xUSB3.0 Portları ile Çevre Birimleri ile Kolay Bağlantı

· VESA Duvara Monte Uyumluluğu

· Eco-Mod ile %25 oranında Enerji Tasarrufu

· Flicker-Free (Titreşimsiz) ve Blue Light Filter Teknolojileri ile Rahat ve Uzun Kullanım İmkanı

CEVAP VER