Uluslararası Mobil Cüzdan Sistemi Pay2Phone Kullanıma Açıldı

0
925

 

The drug was approved for use as an over-the-counter treatment in men with erectile dysfunction in 1997. Clavamox works by blocking the production of the neurotransmitter telfast price North Ogden glutamate from its precursor. Insomnia is a very common side effect of using metformin.

There are no studies that demonstrate serious risks from clomid. Inflammatory diseases of the skin such as dermatitis, irritant contact dermatitis (icd), Padmanābhapuram mycoses, cutaneous aspergillosis or pyoderma may occur in dogs. The following symptoms can be used as the cause of the problem in males.

The drug works by improving blood flow to the penis from the brain and surrounding muscles. The company https://swtak.org/ had just received its own license for an armored electric car in washington. Prednisone is used in both the treatment and the prevention of many different conditions.

BİR TÜRK MARKASI OLAN PAY2PHONE, DÜNYANIN ALIŞVERİŞ ALIŞKANLIKLARINI DEĞİŞTİRECEK

 

Uluslararası mobil cüzdan Pay2Phone, 5 bin bayii ile hizmete açıldı.

Tüketicinin, kredi kartı veya banka hesabı gerekmeksizin, sadece cep telefonu numarası ile internet üzerinden yapacağı tüm harcamalarda kullanabileceği Pay2Phone, kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Dünyada bir ilk olan, uluslararası mobil cüzdan sistemi Pay2hone, tüm para birimlerini kullanarak, para göndermeye ve internet üzerinden alışveriş yapmaya farklı bir boyut getiriyor.

Yerli ya da yabancı, hangi GSM operatöründen hizmet alırlarla alsınlar, Pay2Phone kullanıcıları, istedikleri para birimiyle cep telefonlarını kullanarak internet üzerinden alışveriş yapabilecekler.

Pay2hone, ekonominin teknolojiye bağımlı hale geldiği günümüzde, tamamen Türk sermayesiyle, farklı sektörlerden ortak ilgiye sahip genç Türk girişimciler tarafından, tüketicilerin ihtiyaçlarını düşünerek geliştirildi.

Gerçek dünya ile sanal dünya arasında seyahat edebilen, internetin kendine özgü doğruları ve gerçeklikleri olduğunun farkına varmış bir ekibin ürünüdür Pay2Phone.

Hepimiz biliyoruz ki, internetin yaygınlaşmasıyla birlikte, algılar değişti… Uygulamalar çeşitlendi… Alışkanlıklar farklılaştı… Bu anlamda Pay2Phone, tüketicilerine “sınırsız alışveriş” yapma imkanı sunuyor.

İnternetten alışveriş, hiç bu kadar güvenli olmadı!

Dünyanın neresinde olursanız olun, Pay2Phone ile istediğiniz ürünü güvenli bir şekilde satın alabiliyorsunuz.

Pay2Phone kullanıcıları, kendilerine en yakın Pay2Phone bakiye yükleme noktasına giderek nakit olarak ya da uluslararası online satıcıların farklı ödeme sistemleriyle Pay2Phone hesaplarına kolay ve hızlıca bakiye yükleyebiliyorlar… Ve Pay2Phone uluslararası mobil cüzdan ile anlaşmalı web sitelerinden, “Pay2Phone ile öde” seçeneğini kullanarak; cep telefonu numaralarını, parolalarını ve sms ile gelen onay kodlarını yazarak alışverişlerini güvenli bir şekilde gerçekleştiriyorlar.

Her işleminizde yanınızdayız!

Pay2Phone, yapılan tüm işlemleri tek kullanımlık sms şifre ile güvence altına alıyor.

Kolay ve güvenli kullanımı ön planda tutan Pay2Phone, oluşturduğu yaygın bayi ağı ve çeşitli yükleme seçenekleri sayesinde, kısa süre içinde herkesin kolay ulaşabileceği uluslararası bir sistem olmayı hedefliyor.

[box type=”info” align=”aligncenter” ]Tamamen Türk sermayesi ile kurulan Pay2Phone, kullanıcıların kredi kartı veya banka hesabı kullanmadan sadece cep telefonu numarası ile internet üzerinden alışveriş yapmalarına, para transferi gerçekleştirmelerine imkan tanıyan uluslararası bir sistemidir.

Pay2Phone İnteraktif Ödeme Aracılığı Hizmetleri A.Ş.

19 Mayıs Mahallesi 19 Mayıs Caddesi UBM Plaza No: 37 Şişli/ İstanbul

Telefon : +90 850 299 90 99 www.pay2phone.com[/box]

CEVAP VER