SAMSUNG’DAN YEPYENİ BULAŞIK MAKİNESİ: WATERWALL EKİM’DE TÜRKİYE’DE

0
1075

Samsung’un en son teknolojilerle donatılmış WaterWall bulaşık makinesi ile geleneksel bulaşık makineleri tarihe karışıyor.

Yenilikçi beyaz eşyada dünyanın lider firmalarından Samsung Electronics, bulaşık makinesi teknolojisinde bir milat olacak son teknoloji ürünü WaterWall bulaşık makinesini Ekim ayında tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Bulaşık Makinesi Teknolojisinde Devrim

Samsung WaterWall, beyaz eşya pazarına şu ana kadar sunulmuş bulaşık makinelerinden çok daha farklı, radikal bir teknolojiye sahip. 160 yıldır yerinde sayan geleneksel döner püskürtmeli bulaşık makinelerine meydan okuyan Samsung WaterWall öne ve arkaya hareket edebilen yepyeni su duvarı teknolojisi ile dünyada bir ilke imza atıyor.

Yepyeni teknoloji ürünü WaterWall, 160 yıldır kullandığımız bulaşık makinelerinde yer alan döner püskürtmeli kol mekanizması yerine, ‘lineer mekanizma’ya sahip. Lineer mekanizması sayesinde makinenin alt kısmı boyunca hareket ederek, dikey su jetleriyle her köşeye düzenli yüksek su basıncı sağlıyor. Bulaşık makinesinde bir köşeden diğerine güçlü bir su duvarı oluşturduğundan, her seferinde tüm bulaşıklarınızı teker teker yıkayarak maksimum performans sergiliyor.

Samsung_WaterWall (2)

Zone Booster Özelliği İle En Kirli Bulaşıklar Da Artık Pırıl Pırıl

WaterWall Zone Booster özelliği ile kirlilik dereceleri birbirinden farklı bulaşıklarınızı maksimum performansla eşit oranda temizliyor. En yoğun kirli bulaşıkları bir tarafa, daha az kirli bulaşıklarınızı diğer bir tarafa koyarak bu özellikten faydalandığınızda, farklı basınç oranları uygulayarak tüm bulaşıklarınıza nüfuz ediyor. Bu sayede en zorlu kirleri dahi kolayca temizleyerek, etkili performansıyla göz dolduruyor.

Yeni Esnek, Katlanabilir ve Çıkartılabilir Tasarım

WaterWall esnek, katlanabilir ve çıkartılabilir tasarımı ile tüketicilere bulaşıkları kolayca yerleştirip, boşaltabilme imkanı sunuyor. Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından kapısı otomatik olarak açılarak içerideki buharın tahliyesi sağlanıyor, bu sayede de daha etkili kurutma performansına ulaşılıyor.

 

CEVAP VER