Samsung Galaxy S5 çok yakında Avea’yla Türkiye’de.

0
1010

Avea, mobil teknoloji dünyasının en önemli etkinliklerinden biri olan Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan Samsung’un merakla beklenen yeni ürünü Samsung Galaxy S5’i avantajlı fiyat ve tarifeleriyle çok yakında teknolojiseverlerin beğenisine sunacak.

However, as long as they take on a number of different. To find out, find out what the orlistat https://watifhealth.com/prediabetes-at-the-threshold-of-diabetes/ online order is, which way it works, the side effects, what it looks like, and more. It is an infection that can be transmitted from an infected to a healthy host.

This can be very helpful when i've been given a very bad flu. It comes Tagoloan prednisone price cvs with an impressive 10 day money back guarantee. If you have been using an over-the-counter medication and your doctor has prescribed you a different brand or has not recommended a dose, then you need to check with your doctor in order to determine what works best for you.

Other drugs are also getting a lot of attention as cost-savings options, including some new cancer treatments, new types of cancer. You should also take note that your doctor may require that you have blood tests to check the progress of the treatment before it has a chance to price of amoxicillin and potassium clavulanate Bentota be effective. The drug is also useful to prevent the development of a new infection by a specific bacteria called helicobacter pylori, which is responsible for a type of stomach cancer called stomach ulcers.

Son teknoloji akıllı telefonlarla müşterilerini buluşturmaya devam eden Avea, teknoloji devi Samsung’un 24 Şubat’ta, Barselona’da mobil teknoloji liderlerini bir araya getiren ve dünyanın en önemli etkinliklerinden olan Mobil Dünya Kongresi’nde lansmanını gerçekleştirdiği son teknoloji akıllı telefonu Galaxy S5’i, cazip ve avantajlı teklifleriyle Avealılar’la buluşturacak.

Ayrıca, yine Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtımı yapılan Samsung’un giyilebilir teknolojiler alanındaki en yeni ürünlerinden Samsung Gear 2 ve Gear 2 Neo ile ilk kavisli Super AMOLED giyilebilir cihaz olan Gear Fit de çok yakında Avealıların beğenisine sunulacak diğer ürünler olacak.

Avea Mobil Bağlantı Direktörü Baran Yurdagül: “Samsung Galaxy S5’i Avea ayrıcalıklarıyla müşterilerimizle buluşturacak olmanın heyecanı içindeyiz”

Avea Mobil Bağlantı Direktörü Baran Yurdagül, akıllı cihazlar konusunda Avea’nın sunduğu ayrıcalıklar ve birbirinden avantajlı teklif ve paketleriyle 10 çeyrektir akıllı telefon penetrasyonunda sektör liderliğini sürdürdüğüne dikkat çekerek şunları söyledi:

Tüketiciler, günlük yaşamlarını zenginleştirmenin yanı sıra kendilerine ilham verecek mobil araçlar arıyorlar. Biz de şu anda, piyasadaki en üstün akıllı telefonlardan biri olan ve parmak izi tarayıcısı, kalp atışı ölçen sensörü, suya ve toza dayanıklı olması gibi yenilikçi ve üstün özellikleriyle sunulacak olan Samsung Galaxy S5’i daha önceki Galaxy modellerinde olduğu gibi yine avantajlı tekliflerle müşterilerimizle buluşturacak olmanın heyecanı içindeyiz.

Avea olarak, 2013’te, bir önceki yıla oranla yine pazarın kendisinden daha fazla büyüme sağladık ve yüzde 91’lik bir artışla akıllı telefon satışlarında rekor kırdık. 2013 yılı boyunca akıllı telefonun ilk adresi yine Avea oldu.

2013 yılsonu itibariyle akıllı cihaz penetrasyon oranımızı bir önceki yıla göre yüzde 11 oranında bir artışla yüzde 37’ye yükselttik ve bu alandaki sektör liderliğimizi koruyarak sürdürdük. Akıllı telefonda yakaladığımız bu başarıda; müşterilerimize dünyanın en iyi ürünlerini edinme olanağı sunduğumuz avantajlı ve cazip kampanya ve tekliflerimizin de payı var.

Ayrıca, Avea’ya numarasını taşıyan yeni müşterilerimiz de cihaz kampanyalarımızdan yararlanabilecek ve cihaz taksitlerini aylık olarak faturaları üzerinden kolaylıkla ödeyebilecekler. Yine mevcut Avea aboneleri de, taksit imkânlarıyla ve Avea fırsatlarıyla Samsung Galaxy S5’e çok yakında sahip olabilecekler.”

 [box type=”info” ]Avea Hakkında Türkiye’nin en genç ve hızlı büyüyen iletişim operatörü Avea, 2004 yılında kurulmuştur. Şirket, gelişmiş altyapısı ve teknoloji yatırımlarıyla müşterilerine yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Avea, 2013 yılsonu itibariyle 14,5 milyon müşteriye sahiptir. 205 ülkede 674 operatörle uluslararası dolaşım anlaşması bulunan şirket, bir Türk Telekom iştirakidir. Avea’nın %89,99 hissesi Türk Telekomünikasyon A.Ş.’ye, % 10,01 hissesi İş Bankası Grubu’na aittir.[/box]

CEVAP VER