Samsung 40 ve 46 inç F6800 Smart TV alan herkese akıllı kablosuz klavye hediye!

0
1072
Samsung 40 ve 46 inç F6800 Smart TV alan herkese akıllı kablosuz klavye hediye

Smart TV’de dünya lideri Samsung Electronics, Smart TV kullanıcılarına yönelik, TV deneyimini daha da keyifli kılan bir kampanyayı hayata geçiriyor. Samsung, stoklarla sınırlı olan kampanya süresince,F6800 serisi yeni Samsung Smart TV alan herkese, Akıllı Kablosuz Klavye hediye ediyor.

Teknosa mağazalarından yapılan 40 ve 46 inç F6800 serisi Smart TV alışverişlerinde geçerli olan kampanya, son teknolojiyle donatılmış kusursuz TV ve internet deneyimini, Akıllı Kablosuz Klavye sayesinde maksimum konforla buluşturuyor.

Samsung Akıllı Kablosuz Klavye ile sosyal medya daha da keyifli!

Samsung, Smart TV kapsamındaki yeni kampanyasıyla kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Akıllı Kablosuz Klavye, televizyon izlerken aynı zamanda sosyal ağlara kolaylıkla ulaşma imkanı sunuyor. Ayrıca web sitelerine de hızlıca girmek, e-postaları çok daha rahat yazmak mümkün. Bluetooth 2.1 bağlantısı sayesinde, oturdukları yerden rahatça televizyonla bağlantı kurabilen kullanıcılar, kablosuz klavyede bulunan dokunmatik yüzeyle de fare kullanmaksızın web üzerinden arama yapabiliyorlar.

 

Samsung F6800 Smart TV ile 2D görüntü 3D’ye dönüşüyor!

Samsung F6800 Smart TV, Full HD mükemmel görüntü kalitesinin yanı sıra 3D görüntü ve 2D’yi 3D’ye çeviren dönüştürücü özelliğiyle dikkat çekiyor. Çarpıcı yenilikler ile minimalist tasarımın zarif bir birleşimini temsil edenSamsung F6800 Smart TV, havada süzülüyormuş gibi görünen TV ekranıyla gerçek bir görsel şölen vaat ediyor. AllShare özelliği, bağlantılı bütün cihazlar arasında hızlı ve kolay paylaşım rahatlığı sunarken, akıllı telefonlardan, tabletlerden, dizüstü bilgisayarlardan, fotoğraf makineleri ve video kameralardan alınan içeriği, TV’nizin büyük ekranına taşıyor.

Akıllı Dokunmatik Kontrol özelliği ise Blu-ray Oynatıcı ve Ev Eğlence Sistemi gibi televizyonunuza bağlı tüm cihazları kontrol etmenizi sağlıyor. Yenilikçi touch pad, hızlı ve sezgisel bir navigasyona imkân tanırken dâhili mikrofon sayesinde TV’nizi sesli komutlarla da kontrol edebilmenizi mümkün kılıyor.

F6800 serisi ile birlikte gelen Akıllı Dokunmatik kumanda ise televizyonda kanal değiştirmeyi adeta bir eğlenceye dönüştürüyor. Kullanıcıların televizyonda izlemek istedikleri kanalın numarasını parmakları yardımıyla dokunmatik yüzeye çizmeleri yeterli oluyor.

 

*Kampanya stoklarla sınırlıdır.

CEVAP VER