n11.com ’dan daha mutlu bir alışveriş deneyimi için; “11 Güvence”

0
1413
Alışverişin Güvenli Adresi
Alışverişin Güvenli Adresi

 5 bine yakın sanal mağazada,  5 milyonu aşkın ürünün sunulduğu Alışverişin uğurlu adresi n11.com,  daha güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamaları için üyelerine “11 Güvence” veriyor.

The use of generic drugs is growing rapidly because the generic companies make their own product, are not subject to generic patent law, and can thus price their drug at will. It's also recommended to have your Lady Frere lanrektan 10 mg preis tooth cavity filled with toothpaste. There are many stores which sell various types of medicine online.

It’s worth noting that the same year, a new bill was approved that would allow some personal use of prescription medicines, but only if they were produced by the manufacturer, and sold by a pharmacy. Some have Raub cialis generico dose consigliata utilizzo aaltuario criticized tribal medicine as a form of superstition. Zoloft is one of the best medicines that we compare with in the united kingdom.

Türkiye’de e-ticaret sektörünün yeniden şekillendirilmesine öncülük etme misyonu ile yola çıkan n11.com, online alışverişte güven olgusunu artırmak için 11 Güvence başlıklı bir çalışmaya imza attı. Platform üzerinden sunulan hizmetlerin ve n11.com’un ticari bakış açısı yansıtıldığı çalışmada, üyelerle sağlam bir güven ilişkisinin kurulması için gerçekleştirilen faaliyetler 11 ana başlıkta toplandı.

E-Ticaretin Önündeki Engel: “Güven”

GfK 2012 Tüketici Araştırması sonuçlarına göre tüketicilerin yüzde 90’ına göre online alışverişin tercih edilmemesinin en büyük sebebini güvensizlik. Bu sorunun başlıca sebepleri olarak da; kişisel verilerin izin dışı iletişimde kullanımı, satıcı ve platform güvenilirliği, ulaşılabilirlik ve sahte-taklit ürün endişesi sıralanıyor. n11.com bu sorunların aşılması için hayata geçirdiği uygulamalarla tüketicilere alışveriş sürecinin başından sonuna ihtiyaç duyduğu desteği verip daha mutlu bir alışveriş deneyimi taahhüt ediyor.

İşte “11 Güvence”

n11.com paydaşlarına verdiği taahhütleri platformda ilan ederek, uygulamalarını garanti ediyor. Buna göre her zaman tüketicinin yanında, orijinal ürüne % 100 destek vereceğini ilan eden n11.com, 7/24 Çağrı Merkezi ile her an ulaşılabilirlik garantisi veriyor. Ödeme Koruma Sistemi ile alıcının mağduriyetini önleyen n11.com, platformda sadece güvenilir onaylı satıcıların yer alabileceğini, kişisel verilerin en yüksek düzeyde korunacağını taahhüt ediyor. Türkiye-Kore ortaklığında sağlam bir sermaye yapısı ile devamlılık garantisi veren n11.com, Destek Merkezleri ile satıcılara yönelik eğitimler sayesinde online ticareti geliştirmeyi hedeflemekte. Mağazadan alıcıya modeli ile güvenli alışverişi sağlayan n11.com, müşterilerine dinle-anla-uygula yöntemi ile kulak vermeyi ve kullanıcı odaklı hizmet vermeyi taahhüt ediyor.

“Alışverişin Güvenli Adresi”

n11.com Güven Yönetim Merkezi Müdürü ve Hukuk Danışmanı, Avukat Emre Berk şu bilgileri aktarıyor: “n11.com olarak alışverişin sadece “Uğurlu” değil, aynı zamanda “Güvenli” adresi olduğumuzu da göstermek istiyoruz. Müşterilerimizin güvenliği ve mutluluğu bizim için çok önemli. Biz satılsın da nasıl satılırsa satılsın yaklaşımında değiliz.  Güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunmak adına, açıldığımız günden beri birçok ciddi adım attık ve atmaya da devam edeceğiz. Bu yöndeki yaklaşımlarımızı da ifade etmek adına bu yöndeki faaliyetlerimizi ve değerlerimizi, 11 Güvence başlığı altında topladık. Bu konsept bizim için bir tür manifesto, e-ticaretteki “güven”  sorununun aşılması için bir tür sosyal sorumluluk ve en önemlisi de n11.com ticari yaklaşımının yansımasıdır. “

11 GÜVENCE 

 Alışverişin uğurlu adresi n11.com olarak, 11 konuda size güvence veriyoruz. Bu 11 Güvence ile başından sonuna daha mutlu bir alışveriş deneyimi sizi bekliyor.

1- Tüketicinin Yanında

Tüketici haklarına saygılıyız, kullanıcı memnuniyeti odaklı ve yasalara uygun hareket ederiz.

2- Orijinal Ürüne %100 Destek

Sahte ve taklit ürünlerin satışını ve Mağazalar arasında haksız rekabeti engellemek için Marka Koruma Merkezi ile Orijinal Ürüne %100 Destek veriyoruz.

3- 7/24 Çağrı Merkezi

Türkiye’de ilk ve tek olan 7/24 Çağrı Merkezimiz ile kesintisiz bir iletişim kanalı sunuyoruz. Her zaman ulaşılabiliriz.

4- Ödeme Koruma Sistemi

Ödeme Koruma Sistemi ile siz alışverişi tamamlayıp onay verdikten sonra paranız Mağazaya aktarılır. Bu süreçte ödemeleriniz n11.com güvencesinde olur.

5- Onaylanmış Satıcılar

Sadece aktif ticarette olan şirketlerin mağaza açıp satış yapabildiği, kontrol edilen ve güvenilir bir “Açık Pazar” sunuyoruz.

6- Türkiye-Kore ortaklığı

n11.com, Doğuş Holding ile Güney Kore’nin en büyük şirketlerinden SK Group ortaklığıyla hayata geçirildi. Türkiye’nin en büyük internet yatırımlarından biriyiz.

7- Destek Merkezleri

Mağazalar ve Alıcılar, n11.com ile tüm soruları için Destek Merkezlerine danışabiliyor. n11.com Stüdyo ile Mağazalara, eğitim ve ücretsiz fotoğraf çekimi hizmeti veriyoruz.

8- Kişisel Veri Güvenliği

Kişisel verilerinizi güvenli bir şekilde saklar, korur ve asla izniniz dışında kullanmayız.

9- Mağazadan Alıcıya

n11.com’da sadece B2C (şirketten kişiye satış) mümkün olduğu için, hem vergi kaybını hem de sizin mağduriyetinizi engeller, sorumluluk alırız.

10- Dinle-Anla-Uygula

Size en iyi hizmeti sunmak için hep mükemmelin peşindeyiz. Hatalarımızdan ders alıyor ve daha iyisi için çalışıyoruz. Sizi dinliyor, öneri ve yorumlarınızla platformumuzu geliştiriyoruz.

11- Kullanıcı Odaklı Hizmet

Türkiye’nin Açık Pazarı olarak e-ticarete katkı değer sağlayacak kullanıcı odaklı yeni hizmetler geliştirerek öncü olmaya çalışıyoruz.

CEVAP VER