Modunuza göre 6 farklı şekle dönüşen Acer Aspire R 13 Serisi Türkiye’de!

0
1212

Yeni Acer Aspire R 13 Serisi şimdi Türkiye’de! Ekranı 180 derece döndüren ve altı farklı kullanıcı modunda kullanılabilmesini sağlayan Acer’ın benzersiz Ezel Aero hingeTM desteğine sahip olan R 13 serisi dizüstü bilgisayarlar, geleneksel dizüstü bilgisayar tasarımından vazgeçmek istemeyen, fakat daha fazla seçenek ve esneklik isteyen kullanıcılar için tasarlandı.

These chemicals are usually referred to as active ingredients, which is how they are known when they are being marketed as generics. Zovirax online is not yet approved for pediatric use in the vardenafil 10 mg preisvergleich floristically united states. The pill is one of the most important birth control methods in the world and there is no downside in taking it.

It can be used to treat many other bacterial infections as well, such as syphilis. How much does an pfizer pill paxlovid price Zushi antibiotic cost without insurance. When you buy kamagra fast review it is the same time that a little pressure is on these two people to find out if the medication is the right solution for them.

Akıllı Tasarım ve Kullanım Modları

1 inçten az inceliği ve yalnızca 1.5 kg olan ağırlığıyla, hafif Aspire R 13 Serisi hem esneklik hem de denge sağlayan iki benzersiz desteğe sahip: döner destek ve çift dönüşlü destek. 13.3 inç ekranı yanlardan Acer’ın Ezel Aero hingeTM desteğine takılmıştır, böylece ekranın 180 derece dönmesini ve altı farklı şekilde kullanılabilmesini sağlar. Çeşitli modlar arasında hızlı ve kolay dönüşüm, geleneksel bir çift taraflı dizüstü bilgisayara bir tablet pratikliği ve verimliliği kazandırır. Acer’ın patentli çift dönüş sistem desteği dokunmatik navigasyon kullanılırken ekranı sabit ve yerinde tutar.

Acer Aspire R 13 serisi 6 farklı kullanım moduyla size uyum sağlar:

Dizüstü bilgisayar modu – maksimum verimlilik için hassas ve geniş bir klavyeye sunar.

Ezel modu – rahat okuma ve internette gezinme için ekranı yakınlaştırır.

Stand modu – akış diyagramı çizme, not alma, başkalarıyla beyin fırtınası yapma veya bir sanat çalışmasını düzenlemeyi kolaylaştırır. Stant çizim ve diğer dokunmatik ekran etkileşimleri için yeterince dayanıklıdır,

Tablet modu – R 13’ün internette gezinme, oyun oynama veya video izlemek için kullanılabilmesini sağlar. Ekran çerçeveye mükemmel bir şekilde oturur, böylece dengede olur ve tutulması kolaylaşır.

V modu(^) – uçaklardaki koltuk arkası tepsileri gibi sınırlı alanlarda en ideal konumdur.

Ekran modu – fotoğraf ve video görüntülemek veya başkalarıyla oyun oynamak için idealdir.

Daha üstün Performans

Tüm R 13 Serisi modeller süper canlı imajlar ve ince detaylarla birinci sınıf ekranlara sahiptir. Tam yüksek çözünürlük (FHD) (1920 x 1080) veya süper yüksek çözünürlüklü (WQHD) (2560 x 1440) olarak temin edilebilir ve fotoğraflar, videolar, oyunlar ve sunumlar çarpıcı biçimde canlı ve detaylı; metinler ise keskin ve kristal netliğindedir. FHD ekranlı modeller aynı zamanda geniş görüntüleme açıları sağlayan ve film, fotoğraf veya iş sunumlarını ideal hale getiren IPS teknolojisini barındırırken, WQHD modelleri daha az güç kullanımıyla daha fazla ışık iletimi kazandıran IGZO teknolojisini içerir.

Ek olarak, parmak izi önleme teknolojisi lekelerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur ve ekranların daha kolay temizlenmesini sağlarken, yansıma önleme teknolojisi yansımaların yaklaşık yüzde 90’ını yok eder ve ekran kontrastını geliştirir. Dahili bir ışık sensörü ekrandaki görüntüleri iyileştirmek için ekran parlaklığını otomatik olarak ayarlar ve odadaki ışıklandırmaya bağlı olarak görüşü ve okumayı kolaylaştırır.

Dayanıklılık ve sağlamlık için, dokunmatik ekran ve dış kapak ince fakat güçlü bir Gorilla® Glass 3 cam ile kaplıdır, böylece hem güçlü hem de şıktır.

Daha fazla yaratıcılık

R 13 Serisi çizim, yaratıcılık ve ortak çalışma için opsiyonel Acer Active ile birlikte de kullanılabilir. Kalem 256 düzeylik bir basıncı destekler, aynı zamanda bir fare olarak kullanılabilir ve ekrana elle yapılan baskıyı yok sayarak parmak ve/veya kalem girişlerini istem dışı etkilemez. Kalem, iş veya oyun deneyimi için not alma, boyama ve düzenleme gibi birçok yenilikçi uygulamaya sahip Acer’ın özel kalem etkinleştiren yazılımı Hover Access ile birlikte çalışır. Kalem ve yazılım R 13’ün kullanımını pratik, eğlenceli ve verimli bir hale getirir. Hover Access tüm modellerde ön yüklüdür.

Daha Güçlü Teknoloji

Yenilikçi özelliklerine ek olarak, R 13 Serisi çeşitli çalışma ve eğlence kullanımları için hızlı ve hassas olmalarını sağlayan güçlü teknolojilere sahiptir. Maksimum performans için, modeller Intel Core i5 veya i7 işlemciler, 1TB’a kadar RAID-0 yapılandırmasında Katı Hal Sürücüleri ve 8GB’a kadar bellek sunmaktadır. Sinematik surround ses için Dolby Digital Plus Home Theatre dahil olmak üzere önde gelen ses özellikleri , Acer Purified Voice ve çift dizi mikrofon donanımı ile ses tanıma ve ses işleme yazılımına sahiptir. Web kamerası/görüntülü sohbetler, konferans bağlantısı, VoIP çağrıları ve sesli komutların her zaman kristal netliğinde olmasını garanti eder. Soğuk ve sessiz bir biçimde çalışması amacıyla, Aspire R 13 konforlu ve gürültüsüz kullanım için gelişmiş bir ikili hava giriş sistemine de sahiptir.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Acer R 13 Serisi Ekim ayından itibaren 2499TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile temin edilebilecektir.

CEVAP VER