MEDIA MARKT’TAN RAMAZAN ŞENLİKLERİ

0
1838

Avrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt, 30 gün boyunca Ramazan Ayı’na özel farklı indirimler sunacağı yeni kampanyasıyla yüzleri güldürecek. Media Markt; kampanya süresince, iftar sofralarının yardımcısı küçük ev aletlerinden yaz sıcaklarının kurtarıcısı klimaya, akıllı cep telefonundan tablet ve televizyona kadar pekçok ürünü çarpıcı indirim fırsatlarıyla sunuyor

Media Markt, “Ramazan şenlikleri” kampanyasıyla, Ramazan ayı boyunca her gün bir ürünü sürpriz indirimli fiyatlarıyla sunuyor.

İftar yemeklerinin hazırlanmasına konfor katan küçük ev aletlerinden sıcaklıkları hissettirmeyecek klimaya, akıllı cep telefonundan son teknoloji ürünü televizyona kadar her gün bir ürünü çarpıcı indirim fırsatlarıyla tüketiciyle buluşturuyor. Ürünleri, Media Markt mağazalarının yanı sıra online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr’den de satın almak mümkün.

Anlaşmalı kredi kartına 9 taksit ve anlaşmalı bankadan 36 aya varan vadelerle mağazalarda anında kredi uygulaması da Media Markt’ta devam ediyor.

CEVAP VER