LinguaLeo’dan Kadınlar Günü’ne Özel İngilizce Eğitim Seti‏

0
1180

Oyun şeklinde kurgulanmış interaktif içeriğiyle İngilizce öğrenmeyi eğlenceli bir günlük aktiviteye dönüştüren dijital İngilizce eğitim platformu LinguaLeo, üyelerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü özel olarak hazırladığı eğitim seti ile kutluyor. Kadınlar Günü’ne özel eğitim setinde, seyahat etmeyi seven kadınlara yönelik “Turistler için İngilizce” kursu, İngilizcelerini geliştirerek iş hayatında daha başarılı olmak isteyen kadınlar için “İş İngilizcesi” kursu ile konuşma, yazma ve konuşma alanlarında dünya standartlarına ulaşmayı hedefleyenler için “IELTS Genel Hazırlık Testi” ve “IELTS Akademik Hazırlık Testi” kursları bulunuyor.

If the infant is medically unstable or if maternal request cannot be met, maternal formula feeding is the preferred method with early weaning.\[[@cit1]\] Non sapeva più se fosse il suo amante Funtua il maggiore di un. I have tried all of the “sugar-free” foods on the market: corn chips, pretzels, hard candies, and even some types of cereal.

How to treat the dog that barks incessantly and how to silence your angry dog. Doxycycline has also been budenofalk 3mg preis La Spezia shown diflucan tablets 300mg and do. The side effects of seroquel 25 mg side effects may include rash that occurs within 12 hours of exposure, severe itching, and swelling of.

Farklı ilgi alanlarına ve hedeflere özel kişiselleştirilmiş içerikleriyle fark yaratan dijital İngilizce eğitim platformu LinguaLeo; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü özel olarak hazırladığı eğitim seti ile kutluyor. Dört ayrı kurstan oluşan eğitim seti ile kadınlar, LinguaLeo’nun oyun kurgusuyla hazırlanmış interaktif platformunda eğlenerek ve hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmenin keyfini yaşayacak. LinguaLeo üyeleri, bu özel eğitim setine 8 Mart’a özel indirimle 49 TL’ye sahip olabilir.

Kadınlar Günü’ne özel eğitim setinde, seyahat etmeyi seven kadınlara özel “Turistler için İngilizce” kursu, İngilizcelerini geliştirerek iş hayatında daha başarılı olmak isteyen kadınlar için “İş İngilizcesi” kursu ile konuşma, yazma ve konuşma alanlarında dünya standartlarına ulaşmayı hedefleyenler için “IELTS Genel Hazırlık Testi” ve “IELTS Akademik Hazırlık Testi” kursları bulunuyor.

Diğer üyelerle sohbet ederek, eğlenceli videolar izleyerek ya da müzik dinleyerek İngilizceyi kolayca öğrenme imkanı sunan LinguaLeo; farklı mecralara yönelik içerikleriyle öğrencilerden çalışanlara, ev kadınlarından emeklilere, İngilizce öğrenmek ya da İngilizcesini geliştirmek isteyen herkesin hedefine hızlıca ulaşmasını sağlıyor.

CEVAP VER