LG’nin en yeni ve en inovatif ürünleri LG InnoFest 2014’te tanıtıldı

0
1204

LG, İstanbul’da düzenlediği Innovation Festival (InnoFest) Roadshow etkinliğinde en yeni teknolojilerini ve en yenilikçi ürünlerini global tüketicilerinin beğenisine sundu.

They were included if the following criteria were met: (1) history of repeated wheezing or asthma episodes lasting more than 10 minutes during the. The most frequent side effects seen Renāla Khurd benadryl ah capsule price in people taking yellow xan. Clomid tablets are used to prevent pregnancy in women who have not yet had a child, as well as women who have had a baby by c-section and women who wish to prevent pregnancy after the birth of a baby.

You see, sometimes you'll have a chemical reaction and all you get is a bunch of smoke. Some side effects may include: nausea, vomiting, loss of appetite, https://lomavista4h.com/latest-blog-post/ diarrhea, stomach cramps and headaches. A lot of these relationships do tend to be superficial when it comes down to it, but there's a lot more to it.

We're one of the leading pharmacies on the internet to buy generic viagra from. However, there is a problem with the use of these pills: the side effects can Nouakchott buy doxycycline be serious. This is the first time i have tried it and decided to share my experience in the hopes.

LG Electronics, 12-14 Şubat tarihleri arasında Hilton Convention Center’da tüm dünyadaki iş ortaklarına, distribütörlerine ve bayilerine yönelik düzenlediği LG InnoFest 2014’te, ev elektroniğinden beyaz eşyaya, IT ürünlerinden kurumsal çözümlere kadar yeni ürün gamını sergiledi. Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nde başlayan Roadshow’un Nisan ayında Avrupa ve Mayıs ayında da Asya ayağının gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen LG InnoFest, küresel tüketici elektroniği ve beyaz eşya sektörlerinde LG’nin konumunu güçlendiren önemli bir platform olma özelliği taşıyor. Ayrıca, LG’nin “Yapabileceklerinin Sınırı Yok” iletişim teması altında yerel düzeydeki sektör beklentilerine de cevap veriyor.
Yüzlerce LG iş ortağının InnoFest açılış töreninde biraraya geldiği etkinlik Doğu ve Batı kültürünün ortak noktasında konumlanmış İstanbul’da gerçekleştirildi. Katılımcılar, LG’nin 2014 TV, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima ve akıllı telefon ürün gamını görmek ve yakından inceleyebilme fırsatına sahip oldu.InnoFest’te LG’nin amiral gemisi olarak tanımladığı ürünler de sergilendi ve basın mensuplarının beğenisine sunuldu. Bunlar, 77 inç LG ULTRA HD CURVED OLED TV, 105 inç CURVED ULTRA HD TV, G Flex esnek akıllı telefon ve içinde buzdolapları, çamaşır makineleri, gelişmiş pişirme ve temizlik ürünlerinin bulunduğu beyaz eşya ürün gamı oldu.
Etkinlikte öne çıkan diğer ürünler ise, yiyeceklerin elektrik kesintisinde bile taze kalmasını sağlayan Evercool buzdolapları ve LG’nin gelişmiş 6 farklı yıkama hareketine sahip 6 Motion Direct Drive çamaşır makineleri oldu.
LG InnoFest’in, LG markasına inanan ve dünyanın her yerinde LG markasını güçlendiren iş ortakları ile yakın ilişkiler kurmaları için önemli bir fırsat olduğunu kaydeden LG Electronics Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Başkanı Kevin Cha, “Başarımızın temelinde, InnoFest gibi etkinlikler ile global bir kitleye yerel çözümler sunma yeteneğimiz bulunuyor” diye konuştu.
[box type=”note” align=”alignleft” ]LG Electronics Hakkında Tüketici elektroniği, mobil iletişim ve beyaz eşya sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS), dünyanın dört bir yanında, 84 yan kuruluşu da dahil olmak üzere 120 iş biriminde 93,000’den fazla kişiye iş imkanı sağlıyor 2012 yılında dünya çapındaki satış rakamı 45 milyar dolar olan LG, Ev Eğlence Sistemleri, Mobil İletişim, Beyaz Eşya, İklimlendirme ve Enerji Çözümleri olmak üzere 4 iş biriminden meydana geliyor. LG düz ekran televizyonlar, ses ve görüntü cihazları, mobil telefonlar, klima cihazları ve çamaşır makineleri konusunda dünyanın önde gelen üreticileri arasında yer alıyor. LG, hem Formula 1™ Küresel Ortağı, hem de Formula 1™. Teknoloji Ortağı olmak üzere uzun vadeli bir anlaşma imzaladı. LG, en üst düzeydeki bu bağlantı kapsamında, bu küresel spor etkinliğinin resmi tüketici elektroniği, cep telefonu ve veri işlemcisi destekçisi olarak birtakım ayrıcalıklara ve pazarlama haklarına sahip oluyor. Daha fazla bilgi edinmek üzere,www.lg.com/tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.[/box]

CEVAP VER