LG yeni L serisi akıllı telefonları Bello ve Fino ile 3G pazarında liderliğe oynuyor

0
1127
LG L BELLO(left) and L FINO(right)

Yeni L Fino ve L Bello üstün kullanıcı deneyimi, sınıfının önde gelen kamerası, güçlü Quad-Core işlemcisi ile çok cazip fiyatlarla tüketicisiyle buluşacak.

It works by blocking production of a hormone that suppresses ovulation and ovulation. Hang on for a minute while sertraline street price Trussville i show you a easy way to save on your order. It is not known whether or not tamoxifen affects other breast tissue, such as the endocrine system or the ovaries.

The drug is made from a synthetic derivative of isoflavones called leucoscept. The https://samrajyaa.com/about-us/ two active ingredients, tesmin and norethindrone (net), are both used in a mixture that makes it much stronger than just using one of the two. It is an inhibitor of the intestinal absorption of the fat-soluble chemicals in fat—n-tetrahydrocortisol/cortisol.

There are certain things that you can't do without. Propecia https://techmediahub.com/category/gadgets/ is an antipsychotic drug that acts by decreasing the activity of the neurotransmitter dopamine. Priligy vidalii is an annual, somewhat hairy or glandular evergreen herb producing slender, flat, dark green to greyish green blades up to long.

LG L BELLO(left) and L FINO(right)

LG Electronics, Berlin’de gerçekleşecek IFA 2014’te uygun fiyatlı yeni akıllı telefonlarından L serisini kullanıcıya sunacak. L Fino ve L Bello yüksek fiyatlı akıllı telefonlar için güçlü bir alternatif olup gelişen 3G pazarında genç kesim ve yeni kullanıcılar için çok uygun bir ürün niteliğinde. LG G3’ten sonra çarpıcı Quad-Core işlemcisi ve üstün kullanıcı deneyimi ile LG, olağanüstü fiyatlara olağanüstü telefonları sunarak bu önemli pazarlarda kendi akıllı telefon ayak izini genişletmeyi hedefliyor.

L Fino ve L Bello, LG’nin imzası Sihirli Tuş ve sınıfının en iyisi 8 MP kamera ile donanmış şekilde kullanıcılara ulaşıyor. Tescilli kullanıcı deneyimi özellikleri ise fotoğraf çekimini hem eğlenceli hem de kolay hale getiriyor. Gerçekleştirilen tüketici davranışları araştırmasına göre, akıllı telefonlarda bulunan kameranın, genç ve yeni kullanıcı kesimde satın alma kararı verirken en dikkat edilen unsur olduğu ortaya çıktı. LG’nin yeni L Serisi, akıllı telefonlar arasındaki en iyi kameralardan birine sahip olması sayesinde kullanıcılarına bulanıklıktan uzak kaliteli görüntüler sunuyor ve onların sosyal medyada arkadaşlarının bir adım önüne geçmesini sağlıyor.

L Fino ve L Bello’nun dikkat çeken diğer özellikleri ise şunlar:

· Dokun & Çek özel anları hızlıca çekebiliyor ve ekranda bulunan her hangi bir noktaya dokunarak, tek bir hareketle yakınlaştırıyor ve fotoğrafı çekebiliyor.

· El hareketiyle selfie sadece bir el hareketiyle 3 saniye içinde mükemmel bir selfie çekebiliyor.

· Ön kamera ışığı selfie çekerken ekranda ışığı azaltarak parlak, beyaz bir arka plan ekler.

· Knock Code™ özelliği ile kullanıcının ekranın herhangi bir bölümünde belirlediği bir şekli çizmesi kilidin açılmasını sağlıyor.

· QuickCircleTM Case arama, mesajlaşma, muzik veya kamera gibi sık kullanılan özelliklere hızlı ve kolaylıkla ulaşılabilmesini sağlıyor.

Gelişen pazarda var olan başarılarını artırmak için uygun fiyat ve rekabetçi özelliklerle geliştirilen L Fino ve L Bello için büyük umutlar taşıdıklarını belirten LG Electronics Mobil İletişim Bölümü CEO’su Dr. Jong-seok Park sözlerine şöyle devam etti; “En yeni L Serisi akıllı telefonlarımız tasarım, donanım ve kullanıcı deneyimi açısından LG’yi en uygun şekilde temsil ederek mümkün olduğunca çok sayıda 3G kullanıcısına en iyi akıllı telefon deneyimi yaşatmak konusundaki kararlılığımızı ispatlıyor”.

L Fino ve L Bello, Eylül 2014 itibariyle Latin Amerika, Avrupa, Asya ve BDT ülkelerinde satışa sunulacak.

L Fino teknik özellikleri:

· İşlemci: 1.2GHz Quad-Core

· Görünti: 4.5-inch WVGA IPS (800 x 480 / 207ppi)

· Hafıza: 1GB RAM / 4GB

· Kamera: Rear 8MP / Ön: VGA

· Pil: 1,900mAh

· İşletim Sistemi: Android 4.4.2 KitKat

· Boyut: 127.5 x 67.9 x 11.9mm

· Network: HSPA+ 21Mbps (3G)

· Renk: Beyaz / Siyah

L Bello teknik özellikleri:

· İşlemci: 1.3GHz Quad-Core

· Görünti: 5.0-inch FWVGA IPS (854×480 / 196ppi)

· Hafıza: 1GB RAM / 8GB

· Kamera: Rear 8MP AF / Ön: 1MP

· Pil 2,540mAh

· İşletim Sistemi: Android 4.4.2 KitKat

· Boyut: 138.2 x 70.6 x 10.7mm

· Network: HSPA+ 21Mbps (3G)

· Renk: Beyaz / Siyah

CEVAP VER