Kreatifler Bulutta Yarışacak!

0
1031
Adobe Creative Cloud’dan Facebook üzerinden Canlı Web Eğitimi ve Ödüllü Twitter Yarışması

Adobe, kurumların bulut bilişime geçişini kolaylaştırmak ve kullanıcılarının yeni teknolojilere erişimini hızlandırmak amacıyla, Adobe Türkiye Facebook sayfası üzerinden #adobeCCDay canlı yayını ve Twitter’da özel bir yarışma düzenliyor. Canlı yayınlanacak yarışmada sorulara doğru cevabı veren ilk 5 kişi 1 yıllık Creative Cloud üyeliği kazanırken; 1 kişi de iPad mini ile ödüllendirilecek!

As this herb is used as treatment for diabetes, it should be used with caution. There are some things Zottegem prezzo cialis 10 mg originale you can do to prevent possible side effects. There are many websites online that promise to offer you dapoxetine for sale at the lowest prices possible.

I was on the medicine for the past few days and i was having some problems with it as i did not feel hungry and was not gaining weight as i was supposed to. You can also call us 24 https://electrokits.ro/8747-paxlovid-prescription-seattle-61489/ hours a day 365 days a year on 0800 053 5555. Ssris are drugs that inhibit the reuptake of the neurotransmitter serotonin in the brain, which is thought to help improve the symptoms of depression.

Yarışma hakkında bilgi:

13 Kasım 2013 Çarşamba günü saat 11:00’de Creative Cloud demolarıyla başlayacak olan Facebook yayını bit.ly/adobeCCday adresi üzerinden izlenebilecek. Saat 15:00’de Soru-Cevap bölümüyle sürecek olan yayın, Twitter üzerinden gerçekleşecek yarışmadaki hediyelerin sahiplerini bulmasının ardından saat 16:30’da sona erecek.

Adobe uzmanları tarafından Creative Cloud uygulamaları hakkında ilk elden yaratıcı iş akışları farklı senaryolarla Adobe Türkiye Resmi Facebook sayfası üzerinden canlı yayın ile işlenecek. Ayrıca, katılımcılar Twitter’da  #adobeCCday etiketiyle Adobe uzmanlarına istedikleri soruları sorabilecek. Katılımcıların, etkinliğe canlı katılabilmeleri için bit.ly/adobeCCday adresinde yer alan katılım formunu doldurması yeterli!

Kullanıcılar Twitter’da düzenlenecek olan yarışmaya #adobeCCday etiketiyle cevap vererek katılabilecekler. Yarışma sırasında Adobe Creative Cloud ile ilgili sorular tweetlerle sosyal medyada yayınlanacak. Canlı yayınlanacak yarışmada sorulara doğru cevabı veren ilk 5 kişi 1 yıllık Creative Cloud üyeliği kazanırken; 1 kişi de iPad mini ile ödüllendirilecek!

 

Videoyu yayınlamak isteyenlere  Adobe’den duyuru!

Aşağıdaki embed kodunu web sayfanıza yapıştırarak Adobe Creative Cloud canlı web yayınını siteniz üzerinden kullanıcılarınıza izletebilirsiniz:

Adobe Creative Cloud: Bulutta tasarım, bulutta yedekleme!

Adobe Creative Cloud, tam kapsamlı bir bulut tasarım çözümü olarak Adobe Photoshop CC, Illustrator CC ve çok daha fazlasını içeren Adobe masaüstü uygulamalarının en son sürümlerini bir arada sunuyor. Adobe çözümleri grafik tasarımcıların kullanım ayarlarını, dosyalarını ve birlikte çalıştıkları kadroların görüş ve bildirimlerini bulutta eşitleme imkanı sağlayarak kurumsal uygulamalarda veri kaybının önüne geçiyor.

CEVAP VER