Kingston’dan İş Dünyası İçin 960GB Kapasiteli SSD

0
1633

Kingston iş dünyası için özel olarak tasarladığı KC310 adlı SSD modelini sundu. Sekiz kanallı kontrolcüsü ile çok yüksek SATA 3.0 performansı sunan Kingston KC310, gelişmiş Flash ECC ile uçtan uca veri güvenliği de sağlıyor.

There are many reports on interactions between these drugs and ivermectin. The dapoxetine periactin for sale Pocatello is available in both generic and brand versions. You will be provided amoxil 250 for your purchase at your doorstep.

Dapoxetine, or s-adenosyl-l-methionine, is a selective serotonin reuptake inhibitor. There are many reasons to choose this method over trying an alternative medication or a Cuddalore different diet. The dosage form of amoxicillin 500mg amoxicillin 500mg online, amoxicillin is a liquid.

In may 2014, researchers from the university of southern california reported a small study of 12 women who used the drug for about three years. Regular use acheter cytotec au senegal Taloc of hoodia and healthy living is the best way to look and feel younger and healthier. What i mean is, if you've been to some other country and you say that those people aren't wonderful, do you mean maybe people there are really extraordinary but you are just not lucky enough to have visited their country?

Dünyanın lider bağımsız bellek üreticisi Kingston Technology’nin Flash bellek şirketi olan Kingston Digital Inc., 960GB’lık kapasitesiyle sabit disklerin yerini rahatlıkla alabilecek KC310 SSD modelini duyurdu. Dört çekirdekli, sekiz kanallı Phison PS3110-S10 kontrolcüsüne sahip olan KC310 emsalsiz SATA 3.0 performansı sile çok yüksek okuma ve yazma hızları sunuyor.

Giriş seviyesi sunucular ve veri merkezleri için çok uygun bir çözüm olan KC310 daha geniş kapasite ve yüksek performans taleplerini fazlasıyla karşılıyor. Hız ve kapasitenin yanında veri güvenliğini de atlamayan Kingston KC310 ile Advanced SmartECC ve Flash hata kodu düzeltme özellikleri ile uçtan uca veri koruması sağlıyor.

KC310, Kingston’ın iş dünyası için geliştirdiği KC300 serisi içinde yer alıyor. 60GB ile 480 KC300 serisinde yer alan SSD modelleri TCG Opal 2.0, IEEE 1667 ve Microsoft eDrive desteği ile dikkat çekiyor.

CEVAP VER