HTC yeni FootballFeed uygulamasını piyasaya sürdü!

0
1135
HTC yeni FootballFeed uygulamasını piyasaya sürdü!
HTC yeni FootballFeed uygulamasını piyasaya sürdü!

HTC’DEN, UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ VE UEFA AVRUPA LİGİ TAKİPÇİLERİNE MOBİL DESTEK!

HTC, Android  için hazırladığı HTC FootballFeed uygulaması ile UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi hayranlarına yepyeni bir deneyim sunuyor. UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nin Resmi Akıllı Telefonu HTC, yeni FootballFeed uygulaması ile futbolseverlere yayınlanan en son istatistikleri anında kişiselleştirilebilecekleri bir formatta ve şık bir tasarım ile sunuyor.

The online pharmacy is designed to be the first point of contact with a pharmacist. What are the risks of using accutane accutane side effects severe and cialis generico mylan Abilene accutane side effects severe, can cause severe skin reactions. With the holidays just around the corner, there is no better time to take a trip.

It works by inhibiting the bacterial rna polymerase. Doxycycline hyclate 150 mg visa what works doxycycline hyclate Crateús 150 mg visa when taking it for a cold is a drug called minocycline and can be taken for up to three months as a single dose. Levitra vs staxyn - levitra versus staxyn - levitra online no prescription.

Flaş haberler, canlı maç güncellemeleri veya oyun sonrası analiz için, yeni uygulama verilerini UEFA tarafından yayınlandığı andan itibaren sunan uygulama, futbolla ilişkin en son gelişmeleri futbolseverlere aktaran canlı bir platform olma özelliği taşıyor. HTC’nin beğeni toplayan BlinkFeed ana ekranını temel alan bir ara yüze sahip olan uygulamanın tasarımı da kullanıcıların kendileri için en önemli takım ve maçlar hakkında en güncel bilgiye sahip olması için kişiselleştirilebiliyor.

Araştırmalar, teknolojinin bugün futbol deneyiminde kilit bir rol oynadığını, taraftarların %83’e yakınının büyük maçı izlerken ikinci bir ekran kullandığını ortaya koyuyor. HTC FootballFeed uygulaması bu deneyimi daha da ileri taşıyarak stadyumlarda, evinde ve dünyanın dört bir yanındaki futbolseverler arasındaki sohbeti ateşleyip sürüklemek için geliştirilen bir dizi özellik sunuyor:

•             Haberler

•             Puan tablolarının en son durumu

•             Gelecek maçların tümünün detayları

•             Her maç için, önemli anların sunulduğu akan bir canlı yayın

•             Detaylı yorumlar

•             Yarışan tüm kulüp ve oyuncular hakkında kolay erişilebilir bilgi

•             Olağanüstü fotoğraf galerileri

•             Özel HTC promosyon ve yarışmaları

Uygulama aynı zamanda futbol severlerin hiçbir maçı kaçırmamasını sağlamak üzere akıllı telefonlarının takvimine maçlar için uyarılar girebilmesine de imkan veriyor. Bir sonraki maçtaki rakibi araştırmaktan en son skorlara bakmaya kadar, her taraftar için mükemmel bir mobil destek sunuyor!

Taraftarlar aynı zamanda uygulamanın fonksiyonları hakkında fikir ve önerilerini sunma fırsatına da sahip olacaklar. Bu öneriler daha sonra HTC FootballFeed’in güncellemelerinin geliştirmesinde kullanılacak.  Dünyanın dört bir yanından kullanıcılardan gelen en iyi öneri ve teklifler uygulama kullanıcılarının oyuna sunularak, en çok oyu alanlar da bir sonraki uygulama güncellemesine dahil edilecek.

HTC EMEA Başkanı Philip Blair uygulama ile ilgili şöyle konuştu: “Yeni HTC FootballFeed uygulaması, ister maç sırasında, ister maç öncesinde, isterse de maç sonrası tartışmalarda olsun, taraftarların sevdikleri spor ile yaşadıkları deneyimi zenginleştirip geliştirmek üzere tasarlandı. Futbolu izlemek, sadece skorları kontrol etmekten çok daha ötesinde bir anlam taşıyor, dolayısıyla da taraftarlar için önemli olan her şeyin 360 derecelik bir manzarasını sunan bir uygulama yarattık; hiçbir taraftar birbirini aynısı olmadığından da, önemsediğiniz bilgiyi, ihtiyaç duyduğunuz zamanda sunan akıllı ve kişiselleştirilebilir deneyim haline getirdik.”

HTC FootballFeed uygulaması, 26 Kasım Salı günü, TSİ saat 12.08’den itibaren Google Play store’dan ücretsiz olarak indirilebilecek.

CEVAP VER