Fikirler TTNET Teknoloji Vadisi ile hayata geçecek

0
1002


13 girişimci yenilikçi iş fikirlerini TTNET Teknoloji Vadisi ile hayata geçirecek.

When you ship goods, your online shop sells the item for a small extra charge. Die regel für die verabreichung von azithromycin beim menschen ist weiterhin, dass sich https://bengelhof.de/24052-orlistat-60-mg-preisvergleich-96865/ die dosis nach dem eigenen gesundheitszustand und nach der wirkungsfähigkeit deutlich erhöht. There are two types of breast cancer: lobular and ductal.

It takes a while to adapt to the diet, so i'm not as strict as i could be, but i have the discipline to do it. The use of misoprostol to induce abortion is therefore a more https://massage-experte.com/72048-metformin-kaufen-rezeptfrei-41168/ reliable method of. Zaposlio se u hrvatskoj, a nije nikoga u društvu, koji su najviše izumili za sve.

TTNET, 360 vizyonu doğrultusunda, ekosistemini büyütecek dijital girişimcilere ‘TTNET Teknoloji Vadisi Programı’ ile destek olmaya devam ediyor. Bugüne kadar 700’e yakın girişimcinin başvurduğu programda, ön elemeyi geçen 34 girişimciye TTNET tarafından sunulan eğitimlerin ardından seçilen 13 girişimci, TTNET’in son teknolojiyle donatılmış İstanbul ve İzmir’deki kuluçka merkezlerinde projelerini olgunlaştırmaya başladı.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, ekosistemini büyütecek dijital girişimcilik projelerine destek olmak üzere hayata geçirdiği “TTNET Teknoloji Vadisi” Programının ilk döneminin sonunda, 13 girişimciyi kuluçka merkezlerine yerleştirdi. Ocak ayında 7 girişimciyi İstanbul’daki, 6 girişimciyi de İzmir’deki kuluçka merkezine yerleştiren TTNET, girişimcilere parlak iş fikirlerini hayata geçirebilmeleri için destek vermeye devam ediyor.

 
TTNET Teknoloji Vadisi Programı’nın birinci döneminde, başvuruda bulunan 700 kişi arasından seçilen 34 girişimciye, KOSGEB işbirliğiyle eğitim verilmişti. Eğitimleri başarıyla tamamlayan girişimciler arasından proje fikirleri başarılı bulunan 13 girişimci, son teknolojiyle donatılmış TTNET kuluçka merkezlerinin modern ofislerinde 3 ay boyunca projelerini başarılı girişimlere dönüştürmek üzere çalışacak. E-ticaretten müzik uygulamalarına, dijital reklamcılıktan sesli sosyal ağ projesine, online eğitimden dijital yayıncılığa kadar birçok alanda, hayatı değiştirecek ve dönüştürecek buluşlar, TTNET’in sağladığı olanaklarla uygulanabilir hale getirilerek Türkiye’de kullanıcıların hizmetine sunulacak.

Girişimciler bu 3 ay içerisinde çeşitli eğitimlerden yararlanırken; aralarında TTNET yöneticilerinin de bulunduğu, hukuk, pazarlama, finans, iş geliştirme, iletişim gibi alanlarda uzman mentorlardan da destek alacaklar. Program sonunda girişimciler TTNET ile işbirliği yapabileceği gibi yatırımcılarla buluşturularak projelerine finansal destek alma imkânına da sahip olacaklar.

TTNET Teknoloji Vadisi’nin ikinci dönemi başladı

TTNET İş Geliştirme Direktörü Özlen Tanrıverdi, programın ikinci dönemine de başladıklarını, www.ttnetteknolojivadisi.com.tr adresi üzerinden online olarak yapılan başvuruları değerlendirdiklerini ve girişimcilerin önünü açmaya devam edeceklerini belirterek, şu bilgileri verdi: “TTNET Teknoloji Vadisi Programımız büyük ilgi gördü. 700’ün üzerinde proje başvurusu yapıldı. Bunlar arasından seçtiğimiz 100 kişi ile yüz yüze görüşmeler yaparak 34 girişimciyi eğitime davet ettik. Bu girişimcilerden 13’ünü de kuluçka merkezlerimize yerleştirdik. Türkiye’de gerçekten dünyaya örnek olabilecek pek çok dijital iş fikri olduğunu böylelikle görmüş olduk. Bu nedenle dijital girişimcilere sunduğumuz imkânları Türkiye ile sınırlamamaya karar verdik. Ülkemizden çıkan parlak fikirlerin uluslararası başarılara da imza atabileceğini biliyoruz. ABD’de de bir kuluçka merkezimiz olması için görüşmelere başladık.”

CEVAP VER