En yaratıcı caps’e PlayStation®4 hediye!‏

0
1244

PlayStation®4 hediyeli #PS4ElimeGeçince kampanyasına katılmak isteyenler, www.ps4elimegecince.com web sitesindeki görsellerden birini seçerek, yaratıcı bir caps hazırlıyor. En yaratıcı tweet ve görseli paylaşan kişi, PS4’ü kazanıyor.

Stromectol prise unique, mais de quelle manière et quelles méthodes ? It is recommended that the dosage be adjusted to the age and health status propecia günstig kaufen of the patient. You can pay by the following payment methods in the eurozone.

If you are a resident of a state where we are not licensed, we cannot legally ship your prescriptions to that state. Some of the side effects of the drugs that may cause sexual dysfunction are: dapoxetine 60 price walmart the side effects may occur even when you have azithromycin kaufen not taken the drug or the drug does not affect the body or the nervous system. In children and in patients with asthma, the dose of prednisolone may need to be increased to 3-10 mg/kg/day (klein, 2006) and it may be necessary to use a lower starting dose in patients with asthma and risk of side-effects or in whom it is difficult to titrate to the optimal dose because of concomitant disease (e.g.

Sony, oyun tutkunları için, #PS4ElimeGeçince ile PlayStation®4 hediyeli, çok eğlenceli bir kampanya düzenliyor. PlayStation®4, güçlü grafikleri, hızı ve derin şekilde bütünleşik sosyal yetenekleri ile zengin ve sarmalayıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Kampanyaya katılmak için,www.ps4elimegecince.com web sitesindeki görsellerden birini seçerek, yaratıcı bir caps hazırlamak gerekiyor. “#PS4ElimeGeçince” içeren en yaratıcı tweet ve görseli paylaşan kişi, PS4’ü kazanıyor.

Eylül ve Ekim aylarında, iki ayrı dönem olarak düzenlenen kampanyada, her dönemde birer adet PS4 oyun konsolu hediye edilecek. Değerlendirmeler, dönem sonlarında yapılacak ve kazananlar, dönem bitişini takiben bir hafta içinde duyurulacak.

[box type=”info” align=”aligncenter” ]SONY Hakkında

 Sony Corporation, son kullanıcı ve profesyonel pazarlara yönelik ses, görüntü, oyun, iletişim ve bilgi teknolojileri ve tüketici elektroniği alanındaki yenilikçi ürün, içerik (film, müzik, oyun) ve tasarımları ile dünyanın lider Japon elektronik şirketidir. 1990 yılından beri Türkiye’de de Sony Eurasia olarak faaliyet gösteren Sony Corporation, kullanıcılara satış ve satış sonrası maksimum kalite anlayışıyla hizmet veren yaygın bir bayi ve servis ağına sahiptir. Muhteşem hayaller ile orijinal fikirleri gerçeğe dönüştüren Sony’nin, çevre dostu yeşil teknoloji, ürün ve hizmetleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için lütfen www.sony.com.tr adresini ziyaret edin.[/box]

CEVAP VER