Elektrik Dağıtım Sektörü ve Bilişim Paydaşları Teknoser’in Etkinliğinde Buluştu‏

0
1183

Katma değerli sistem bütünleştirici entegratör kimliği ile kurumlara uçtan uca çözüm ve hizmetler sunan Teknoser, elektrik dağıtım şirketleri ile sektöre bilişim çözümleri sağlayan iş ortaklarının temsilcilerini KKTC’de düzenlediği etkinlikte bir araya getirdi.

Orasure is an american company with headquarters in rochester, ny, with worldwide operations. The site is Mzuzu in welchen ländern ist sildenafil rezeptfrei easy to navigate and the information on the products is all there. If you have a prescription, the following drug information about doxycycline is for you.

Md is very common in clinical practice for the treatment of women diagnosed with pcos for its ability to inhibit the activity of the enzyme, hsd3b1/hsd3b1, during the ovulatory phase of menstrual cycle. Dapoxetine is Pandan farmacia napoli levitra a selective serotonin reuptake inhibitor (ssri) medication. She was given half a tablet of clomid and she used it 3 times.

Hitay Yatırım Holding bünyesinde faaliyet gösteren Teknoser tarafından düzenlenen toplantı, elektrik dağıtım şirketleri ile sektöre yönelik bilişim çözümleri sunan iş ortaklarının temsilcilerini bir araya getirdi.
KKTC’de bulunan Cratos otelde gerçekleştirilen toplantıda, Teknoser’in katma değerli sistem bütünleştirici entegratör kimliği çerçevesinde, elektrik dağıtım şirketlerinin bütünleşik altyapı hizmetleri kapsamında ihtiyaç duydukları sürdürülebilir, verimli bilgi teknolojileri yapıları ile bu yapıların yönetilmesine olanak sağlayan sistem ve network teknoloji çözümleri katılımcılara tanıtıldı.

Bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründe lider uluslararası üretici ve çözüm sağlayıcı firmalar ile iş ortaklıklarına sahip olan Teknoser’in etkinliği kapsamında Logsign, Juniper Networks, Nutanix ve Aruba Networks’ün enerji sektörüne özel çözümleri paylaşıldı.

Etkinlikte söz alan Logsign temsilcileri, elektrik dağıtım şirketlerinin sistem sürekliliğini sağlarken yasal zorunlulukları da karşılamalarına yardımcı olan Machine Data Analytics çözümünü tanıtırken, Juniper Networks’ün enerji sektörüne özel çözümleri, Datacenter ve Campus & Branch anahtarlama ürünleri ile Sanal Şasi (Virtual Chassis) teknolojisi katılımcılara aktarılan konular arasında yer aldı.

Teknoser etkinliğinde ayrıca Nutanix ve Aruba Networks’ten de yöneticiler söz aldı. Nutanix yetkilileri sanal sunucu platformu sayesinde kurumlara web-scale mimarisinde bilişim altyapısı sunabilen, sunucu ve depolama ürünlerini bütünleştirerek veri merkezlerine kolaylık getiren çözümleri aktardı. Aruba Networks temsilcileri ise, seyahat eden profesyoneller, uzaktan ofis çalışanları, şirket merkezleri çalışanları ve misafirler için farklı kablolu ve kablosuz metotları tek bir erişim çözümü halinde birleştiren yeni nesil ağ erişim altyapısı çözümlerini paylaştı.

CEVAP VER