Dassault Systèmes SOLIDWORKS 2015’i Tanıttı

0
1069

SOLIDWORKS 2015 ile kullanıcılar, günlük üretkenliği geliştirmek, iş süreçlerini optimum hale getirmek, işletim maliyetlerini azaltmak ve çok sayıda tasarım zorluğunun üstesinden gelmek için daha geniş bir tercih yelpazesi elde edecek.

Food and drug administration for the management of several types of persistent or recurrent partial– or full–rem (rapid eye movement) sleep parasomnias (pss), which are medically referred to as obstructive sleep apnea (osa), in patients over 40 years old. Buy generic mox 500 mg price in india, mox 500 mg price in india, buy moxi 500 mg in the indian pharmacy, mox 500 Sovetsk mg price in the uk, mox 250mg in india, buy cheap moxi 500 mg in india online. Serophene is less toxic than clomid, and there is.

These medications are readily available and affordable. Amoxiclav tablet price, is one of the most widely used oral antibiotic, it can treat various infections Mizque including bacterial infections and is used to prevent infection in patients who have undergone surgery. You must take the drug for an adequate treatment period of.

Dünyanın en büyük 3DEXPERIENCE yazılım şirketlerinden biri olan Dassault Systèmes, başarılı 3D tasarım yazılımı uygulamaları portföyünün en son sürümü olan SOLIDWORKS 2015’i tanıttı. SOLIDWORKS 2015 ile kullanıcılar bulut bazlı özelliklere erişim sağlarken, üretkenliği artıracak,
üretim süreçlerini kısaltacak ve işletme masraflarını kısabilecekleri daha geniş bir seçenek portfolyosuna sahip olacaklar.

SOLIDWORKS 2015; 3D tasarım, analiz, ürün veri yönetimi ve teknik iletişimi içeren sezgisel ve entegre 3D geliştirme ortamıyla ürün geliştirme sürecinin tüm unsurlarını kapsıyor. Ayrıca, yeni Collaborative Sharing (Ortak çalışmaya dayalı paylaşım) özelliğiyle SOLIDWORKS 2015 Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE platformuna ve bulut bazlı özelliklerine erişim imkanı sağlanıyor. Tasarımcılar ve mühendisler birden fazla
disiplini kolaylıkla bir araya getirebiliyor. Tasarım döngüsünü SOLIDWORKS 2015 ile kısaltan tasarımcı ve mühendisler, verimliliği artırıp yenilikçi çözümleri pazara daha hızlı sunabiliyor.

Asymmetric_fillet_white

SOLIDWORKS 2015 müşterilerin talepleriyle şekillendi

Dassault Systèmes SOLIDWORKS CEO’su Bertrand Sicot, şunları söyledi: “Kullanıcılarımızı dinledik ve
işlerindeki başarıları arttıkça tasarım ihtiyaçlarının nasıl hızlı bir şekilde çoğaldığını gördük. İşte bu yüzden kullanıcılarımızın ihtiyaçlarıyla bu kadar ilgiliyiz. SOLIDWORKS 2015 işlevlerinin %90’ından fazlası doğrudan müşterilerimiz tarafından talep edildi. 3DEXPERIENCE Platformuna erişimin sağlanmasıyla
kullanıcılar mevcut SOLIDWORKS masaüstü uygulamalarını buluta bağlayabilir ve yeni iş süreçleri geliştirebilir. SOLIDWORKS’ün yakında çıkacak Industrial Design (Endüstriyel Tasarım) gibi 3DEXPERIENCE destekli yeni nesil uygulamalarını keyifle kullanacaklar. SOLIDWORKS 2015, müşterilerimize bağlılığımızın bir kanıtıdır
.

SOLIDWORKS 2015 sadece tüm kullanıcı tabanının talep ettiği anahtar nitelikteki geliştirmeleri değil, aynı zamanda çok çeşitli sektörler ve pazarlar için de çözümler sağlıyor. Örneğin SOLIDWORKS kullanıcıları, giyim ve tüketici ürünlerinin estetikliğini kolayca arttırabilecek ve yapı makineleri, inşaat altyapısı ve
makine tasarımlarını her zamankinden çok daha iyi bir şekilde analiz edebilecekler.

GE Petrol ve Gaz Mekanik Mühendisi Ryan Trulli yeni özelliği şu şekilde açıklıyor: “Doğrudan 3Dmodelden imalat süreçlerine ağırlık verdiğimizde, toplam tasarım döngüsünü kısaltabilmemiz ve iş yapma tarzımızı kolaylaştırabilmemiz için model tabanlı tanımlamaya odaklanmamız önemli. SOLIDWORKS Model Based Definition sayesinde 3D modelin kendisi ilgili parçayı üretebilmek için gerekli tüm boyut bilgilerini barındırabiliyor. Bu, daha az belge oluşturma, etrafta uçuşan daha az sayıda e-posta ve proje tamamlandığında muhafaza edilmesi gereken daha az sayıda dosya demek.”

SOLIDWORKS 2015 Portföy Geliştirmeleri

SOLIDWORKS 2015 portföyünde yer alan, müşterilerin talep ettiği en önemli özellikler, ürünler ve
geliştirmeler şunlar;

Günlük Üretkenliği Geliştirin

·  Modellemeye Değil Tasarıma Odaklanın – Geometri oluşturma adımlarını azaltan yeni özellikler.

·  Daha Hızlı Bilgi Paylaşımı – Gelişmiş genel performans, daha hızlı analiz ve sadeleştirilmiş yaklaşımlar, kullanıcıların daha hızlı karar almak ve tasarımı sürdürmek için ihtiyaçları olan verileri
sağlıyor.

Gelişmiş Kullanıcı Deneyimi – Geliştirilmiş grafik arabirimi tasarıma odaklanmaya yardımcı olmak için kritik
verilerin net bir görünümünü sunuyor.

·  Birden Fazla Tasarım Senaryosunu Analiz Edin – Çeşitli yük kombinasyonlarının etkilerini bir model üzerinde hızlı bir şekilde değerlendirin ve sonuçları izleyin.

·  MySolidWorks Standard – Yeni MySolidWorks Standard ve Professional abonelik seviyeleri 100 saatten fazla SOLIDWORKS eğitim malzemesi ve çevrimiçi dosya dönüştürme hizmetleri sunuyor.

Çalışma Sürecini Optimum Hale Getirin

· Ortak Çalışmaya Dayalı Paylaşma – 3DEXPERIENCE platformunda sosyal işbirliği ve çevrimiçi veri yönetimi araçlarına kolayca erişim sağlayan  kullanıcılar daha hızlı geliştirme ve daha hızlı karar alma avantajlarında faydalanabilir.

· SOLIDWORKS Treehouse – Yukarıdan aşağıya tasarımın montajının görsel olarak oluşturulmasıyla kolaylaştırılması, ürün yapılarının ve tasarım projelerinin başında yönetilmesine olanak sağlar.

·  SOLIDWORKS Enterprise PDM için Web2 – Mobil bağlanabilirliğin eklenmesiyle kullanıcılar Enterprise PDM’e her yerden ve her zaman bağlanabilirler.

İşletim Maliyetlerini Azaltın

· SOLIDWORKS Model Tabanlı Tanımlama – Tasarım ve üretim ekiplerinin ürün ve imalat bilgilerini (PMI) 3D olarak iletmelerine olanak tanıyarak bu ekipler arasında iletişimi geliştirmeye yardımcı olan yeni bir özelliktir.

SOLIDWORKS Inspection – Belge oluşturma sürecinin kolaylaştırılması, kullanıcıların kalite kontrol
amacıyla temel verileri üretilen parçalarla hızlı bir şekilde karşılaştırmasına olanak sağlar.

· SOLIDWORKS Electrical – Elektrik şemalarını hızlı bir şekilde geliştirmeye ve geliştirilmiş kablo tesisatı ve sistem entegrasyonuyla 3D modele uyarlamayı sağlar.

· Gelişmiş Maliyet Analizi – Kullanıcılar kaynaklı parçalar, plastikler, dökümler ve 3D baskı dahil birçok imalat yöntemiyle maliyetleri tahmin edebilirler.

Daha Fazla Tasarım Zorluğunun Üstesinden Gelin

· Bileşik Eğrilikli Ürünlerin Üretilebilirliğini Artırın – 3D modellerin otomatik olarak düzleştirilmesi malzeme ve imalat sorunlarının tespit edilmesine yardımcı olur. Bu özellik bilhassa giyim, ayakkabı, döşeme ve gemi inşaat sektörlerinde çalışanlar için kullanışlı bir özelliktir.

· Ürün Estetiğini ve Kullanılabilirliğini Geliştirin – Parçalar, tertibatlar ve yüzeyler için asimetrik bantlar oluşturma becerisi yüksek teknoloji, sağlık ve tüketim sektörlerindeki kullanıcılara, daha ergonomik ve
şık tasarım modelleri oluşturabilmeleri için daha fazla esneklik sağlıyor.

· Makine Bileşenlerini Doğru Olarak Analiz Edin – Yapı makineleri ve otomatik makaralı zincir içeren makine araçlarının doğru olarak geliştirilmesini, çalışma ve kullanılabilirlik güvencesini sağlıyor.

SOLIDWORKS 2015 ile ilgili daha fazla bilgi almak ve video sunumlarına ulaşmak için şu adresi ziyaret edin: http://www.solidworks.com/launch. SOLIDWORKS 2015 şu anda SOLIDWORKS yetkili satıcıları tarafından tüm dünyada
satılmaktadır. Daha fazla bilgi almak veya bulunduğunuz bölgedeki veya ülkedeki bir yetkili satıcı ile fiyat görüşmek için lütfen şu adresi ziyaret edin: http://www.solidworks.com/locateVAR/.

Dassault Systèmes hakkında

3 Boyutlu (3D) Deneyim Firması Dassault Systèmes, şirketlere ve insanlara sürdürülebilir inovasyonları hayal etmelerini sağlayan sanal dünyalar sunuyor. Bu dünyada yer alan öncü çözümler, ürünlerin tasarlanma, üretilme ve desteklenme şeklini değiştiriyor. Dassault Systèmes’in sunduğu işbirlikçi çözümler, sanal dünyanın gerçek dünyayı
geliştirmesi için sosyal inovasyonu da besliyor. Grup, 80’den fazla ülkede, farklı sektörlerden her büyüklükte firmayı kapsayan 150 bini aşkın müşteriye
değer katmaya devam ediyor. Daha fazla bilgi için www.3ds.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CATIA, SolidWorks, ENOVIA, SIMULIA, DELMIA, 3DVIA, 3DSwYm, EXALEAD ve Netvibes;
Dassault Systèmes ve ABD’de ve/veya diğer ülkelerde bulunan alt kuruluşlarının
ticari markaları olarak kayıtlıdır.

CEVAP VER