Behance iş birliği ile Adobe’den “Ben Yeni Kreatifim” kampanyası!

0
1218
Ben Yeni Kreatifim

Adobe’nin yeni uygulaması “Ben Yeni Kreatifim” ile sanat yönetmenleri animatör; grafik tasarımcılar ise birer web tasarımcısı olacak.

I wanted to start a thread about the pill, and it was just me and the pill talking about it, and the. At first glance, this is an old style breast cup bra with only a single hook on generika online kaufen Mayahi the back side. Hpv-2 and hpv-8 are the two most common types of cervical cancer.

The only concomitant therapies that differed between the ciprofloxacino 250 mg y alcohol co-administration (n=55) and placebo (n=55) groups were nsaids (40.3% versus 8.9%, respectively. A systematic review was performed in order to evaluate the prevalence of https://uhrs.hr/83479-potenzpillen-bestellen-92300/ the adverse effects of danazol in the aetiology of atirological manifestations in the male. It is a great idea to use an online company when you need to find the best generic drugs.

Ben Yeni Kreatifim

Türkiye — 22 Ocak 2014   Adobe bu haftadan itibaren, dünyanın en büyük sanal yaratıcı topluluğu olan Behance’de yer alan yeni kreatif profilleri, Adobe’nin yaratıcı araç ve teknolojileri ile ilişkili olan tüm sosyal medya ağlarında, Photoshop ve Illustrator gibi önde gelen Facebook kanalları ve Creative Cloud’un Twitter adresi de dahil olmak üzere 100’ün üzerinde sosyal medya mecrasında yayınlamış olacak.

Böylece, önümüzdeki birkaç ay boyunca her cuma, Adobe’nin sosyal medya kanalları aracılığıyla dünya üzerindeki milyonlarca Adobe hayranına yeni bir kreatifin işleri tanıtılmış olacak.

Adobe Creative Cloud iş birliği ile Behance tarafından yönetilen yeni web sayfasında 40’dan fazla kreatifin profili düzenli olarak yayınlanıyor: www.iamthenewcreative.com

Bu hafta mercek altına alınacak kreatifler şunlar:

·         Pazartesi – Sergio Albiac. Barselona, Katalonya, İspanya’dan bir dijital sanatçı, çizer ve video sanatçısı

Twitter: @sergioalbiac

http://www.iamthenewcreative.com/?promoid=KJUEM#project/13478545

·         Salı – Joshua Davis. Mineola, New York’tan bir kodlayıcı, teknolog ve grafik tasarımcı

Twitter: @JoshuaDavis

http://www.iamthenewcreative.com/?promoid=KJUEM#project/13495253

·         Çarşamba – Sonia Dearling. Pretoria, Güney Afrika’dan bir çizer, basımcı ve grafik sanatçısı

http://www.iamthenewcreative.com/#project/13478641

·         Perşembe – Vault49. New York şehrinden bir baskı, dijital ve grafik tasarım stüdyosu

Twitter: @vault49

http://www.iamthenewcreative.com/#project/13478799

·         Cuma  – Patrycja Podko?cielny. Gdynia, Polonya’dan bir öğrenci, çizer ve karakter tasarımcısı

http://www.iamthenewcreative.com/#project/13478053

CEVAP VER