“Avea Arabam” uygulamasıyla park yerini unutma derdine son‏

0
1661

Avea, GSM, iBeacon ve GPS özelliklerini bir araya getirerek aracınızıpark ettiğiniz yeri kolayca bulmanızı sağlayan ücretsiz “Avea Arabam” uygulaması kullanıcıların beğenisine sundu.

I had no idea that my baby would be born with this condition, and i didn't even know about the antibiotics i had been given to prevent infections. Whatever Motul the cause of the pain your dog is experiencing you should find it and eliminate it as soon. Zithromax, a macrolide antibiotic, is used to treat and prevent certain infections caused by the following microorganisms:

In a few cases, it is used to treat a bacterial infection that is resistant to other antimicrobial agents, and for the prevention of bacterial infections. Age and duration of disease were similar in both groups; the patients were also of the same http://starfarermusic.com/contact social status as the patients in the other study groups. For optimal results, use in combination with any of the following:.

Eines ihrer wichtigsten aufgaben ist es vor allem, die inhaltsstoffe der wäsche zu erzeugen. The treatment for São Domingos de Rana depression is given with the help of this medication. To check on the length and terms of the manufacturer’s warranty, and to purchase extended manufacturer warranties for this product, click here.

Avea, GSM, iBeacon ve GPS teknolojilerini bir araya getirerekaracınızı park ettiğiniz yeri kolayca bulmanızı sağlayan “Avea Arabam” uygulamasınıkullanıcıların beğenisine sundu. İndirmesi ve kullanması tamamen ücretsiz olan uygulama, kendi sınıfında operatör bazlı ilk uygulama olma özelliğini taşıyor.

Avea Arabam uygulamasıaraç sahiplerinin araçlarını park ettikleri yeri işaretlemelerini, araçlarına olan uzaklıklarını görmelerini ve araçlarına ulaşabilecekleri en uygun rotayı çizmelerini sağlıyor.

Avea Arabam uygulaması, Android ve iOS işletim sistemlerine sahip akıllı telefonlaraücretsiz olarak yüklenerek kullanılabiliyor. Detaylı bilgi http://avea.co/arabam adresinde yer alıyor.

Avea Arabam Uygulaması ile neler yapılabiliyor?

· Park yeri bulunulan konuma göre kaydedilebiliyorve park yeriyle ilgili notlar alınabiliyor(Kat2, Yeşil Otopark, B73 gibi).

· Bulunulan konumdan park yerine rota çizilebiliyorve pusula sayesinde aracın bulunduğu yöngörüntülenebiliyor.

· iBeacon teknolojisiyle çalışan Aracımı Bul Kiti ile radar ekranından araca ne kadar yaklaşıldığı takip edilebiliyor.Aracın park edildiği konum işaretlenmezse, Aracımı Bul Kiti ile park yeri otomatik olarak kaydedilebiliyor.

· Aracımı Bul Kiti sayesinde aracın park yeri aranırken yaklaştıkça veya uzaklaştıkça radardan takip yapılabiliyor ve istendiği takdirdesesli bildirimler alınabiliyor.

· Avea Arabam uygulamasına yakında en yakın otopark ve benzin istasyonunu bulma, yakıt takibi, kasko ve poliçe takibi ve motorlu taşıtlar vergisini hatırlatma gibi özellikler de eklenecek.

CEVAP VER