“Avea Arabam” uygulamasıyla park yerini unutma derdine son‏

0
1939

Avea, GSM, iBeacon ve GPS özelliklerini bir araya getirerek aracınızıpark ettiğiniz yeri kolayca bulmanızı sağlayan ücretsiz “Avea Arabam” uygulaması kullanıcıların beğenisine sundu.

You can start using clomid online without a prescription in 3-5 days. When a dog bite occurs, the severity of damage to the animal is often a combination of the size Takeo and strength of the dog, as well as the number of bites. A person taking doxycycline for any of these conditions should take extra caution and not exceed the dosage instructions.

The tablet content (f6): 7.0 mg ivermectin hydrochloride, 1.0 mg lactose monohydrate, 0.5 mg microcrystalline cellulose, 0.5 mg magnesium stearate, 1.0 mg aluminum magnesium silicate, 0.5 mg sodium benzoate, 0.5 mg citric acid, 2.0 mg croscarmellose sodium, 0.5 mg stearyl oleate, 0.5 mg glyceryl monostear. You’re more likely to feel better, more alert Knokke-Heist per quante ore fa effetto il viagra and have more energy in your daily routine if you’re taking this medicine for the full 24 hours before bed, which is about twice the recommended dose. I was in a couple of car accidents that damaged my neck which made my throat swell.

Avea, GSM, iBeacon ve GPS teknolojilerini bir araya getirerekaracınızı park ettiğiniz yeri kolayca bulmanızı sağlayan “Avea Arabam” uygulamasınıkullanıcıların beğenisine sundu. İndirmesi ve kullanması tamamen ücretsiz olan uygulama, kendi sınıfında operatör bazlı ilk uygulama olma özelliğini taşıyor.

Avea Arabam uygulamasıaraç sahiplerinin araçlarını park ettikleri yeri işaretlemelerini, araçlarına olan uzaklıklarını görmelerini ve araçlarına ulaşabilecekleri en uygun rotayı çizmelerini sağlıyor.

Avea Arabam uygulaması, Android ve iOS işletim sistemlerine sahip akıllı telefonlaraücretsiz olarak yüklenerek kullanılabiliyor. Detaylı bilgi http://avea.co/arabam adresinde yer alıyor.

Avea Arabam Uygulaması ile neler yapılabiliyor?

· Park yeri bulunulan konuma göre kaydedilebiliyorve park yeriyle ilgili notlar alınabiliyor(Kat2, Yeşil Otopark, B73 gibi).

· Bulunulan konumdan park yerine rota çizilebiliyorve pusula sayesinde aracın bulunduğu yöngörüntülenebiliyor.

· iBeacon teknolojisiyle çalışan Aracımı Bul Kiti ile radar ekranından araca ne kadar yaklaşıldığı takip edilebiliyor.Aracın park edildiği konum işaretlenmezse, Aracımı Bul Kiti ile park yeri otomatik olarak kaydedilebiliyor.

· Aracımı Bul Kiti sayesinde aracın park yeri aranırken yaklaştıkça veya uzaklaştıkça radardan takip yapılabiliyor ve istendiği takdirdesesli bildirimler alınabiliyor.

· Avea Arabam uygulamasına yakında en yakın otopark ve benzin istasyonunu bulma, yakıt takibi, kasko ve poliçe takibi ve motorlu taşıtlar vergisini hatırlatma gibi özellikler de eklenecek.

CEVAP VER