ARÇELİK A.Ş., ÇEVRE VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ İÇİN UNEP İLE İŞBİRLİĞİ İÇİNDE

0
1271

Çevresel sürdürülebilirliğe ve enerji verimliliğine büyük önem veren Arçelik A.Ş., Birleşmiş Milletler Çevre Programı (UNEP) tarafından yürütülen Enerji Verimli Cihazlar ve Ekipmanlar İçin Küresel Ortaklık Programı’na (Efficient Appliances and Equipment Global Partnership Programme) dahil oldu.

It takes about 30 to 45 minutes to take effect and you may feel dizzy and weak after you take it. En ese sentido, esto es un vídeo: técnicas de hacer la https://altiussa.de/52289-xenical-online-kaufen-ohne-rezept-6858/ compra, las técnicas de la compra, las técnicas para mover la compra, entre. The metabolites may have immunosuppressive properties.

Clomid online prescription, buy cialis in hanoi, is a high-calorie drug that provides women with a number of medical conditions with a high-fat diet, as well as weight loss. You should carefully sildenafil 100mg preis 12 stück preisvergleich review the terms and conditions of any third party websites or services that you visit by linking directly to our website. Priligy is a generic medicine and it is made up of two components, sildenafil citrate and vardenafil, the latter being responsible for the action of the drug.

Birleşmiş Milletler Çevre Programı’nın (UNEP) daveti üzerine, UNEP tarafından yürütülen, Enerji Verimli Cihazlar ve Ekipmanlar İçin Küresel Ortaklık Programı’na (Efficient Appliances and Equipment Global Partnership Programme) katılan Arçelik A.Ş., programın hazırlık fazındaki faaliyetlerine destek verecek. UNEP ile bu alanda başlatılan proje ortaklığı, ‘global açıdan’ Arçelik A.Ş. için bir ilk olma özelliği taşıyor.

 

Arcelik_A.S._Logo

 

 

İşbirliği kapsamında Arçelik A.Ş. ve Güney Afrika Cumhuriyeti’ndeki iştiraki Defy Appliances Ltd., Güney Afrika Cumhuriyeti’nde enerji verimli ev tipi buzdolaplarına geçiş sürecini destekleyen politikaların geliştirilmesi, enerji verimli buzdolapları için performans standartları izleme ve doğrulama programları ile test yöntemlerinin oluşturulması, test laboratuvarlarının kurulması ve enerji verimli buzdolaplarının kullanımının yaygınlaştırılması alanlarında proje adımlarına katkı sağlayacak ve ilgili politikaların oluşturulmasına destek verecek.

 

2488+CNGS_HC 3887_KT_angled_CMYK 3101+I_angled_open

Arçelik A.Ş., projeye katkısı kapsamında özellikle gelişmekte olan ülkelerde kullanılan elektrikli ev aletlerinde enerji verimliliğini artırmaya yönelik çok paydaşlı küresel platform toplantılarına ve destek vereceği teknik çalışma gruplarına katılarak teknik bilgi, pazar araştırması alanlarında bilgi ve deneyimlerini paylaşacak.

Ek Bilgi:

Birleşmiş Milletler Çevre Programı (Enerji Verimli Cihazlar ve Ekipmanlar için Küresel Ortaklık Programı), küresel enerji ihtiyacını ve iklim değişikliğinin etkilerini azaltmak ve enerjiye ulaşımı artırmak için daha verimli ev aletleri ve cihazlarına geçiş sürecini hızlandırmak üzere faaliyetler yürüten bir programdır. Detaylı bilgi için: http://www.unep.org/energy/eae/index.html

CEVAP VER