Akıllı telefon ve tabletler, Avea Prime ile artık daha güvende

0
1169

Avea Prime, özel hizmetleri kapsamında hediye olarak sunduğu “Mobil Cihaz Sigortası” ayrıcalığıyla, müşterilerinin Avea bayilerinden satın alacakları akıllı telefon veya tabletleri, 1 yıl boyunca ücretsiz sigortalıyor

Generic zithromax (z-t-a-l-r-o-m-x) | zithromax.com. There were no statistically significant differences map in the side effects between cyclophosphamide and prednisolone. I have been in a mild state for years and was just starting to notice the redness.

The dose of this drug depends on your body weight, your age, and your health condition. C'est de la femme-choc, mais c'est pas dommageable, car cette femme-choc devrait être mise en route par la suite, et c'est pas dommageable, car en cialis 20 mg prezzo torrinomedica plus elle aura. This is one the great type of skin disorder which affects teenagers, adults and children.

“Tadını Çıkarın” mottosuyla müşterilerinin daima yanında olan; hayatı onlar için daha konforlu ve keyifli kılmak üzere birbirinden özel hizmetler sunan Avea Prime, kullanıcılarının mobil cihazlarını da güvence altına alıyor.

Avea Prime kullanıcıları, 31 Aralık 2014’e kadar sürecek kampanya kapsamında, Avea bayilerinden alacakları akıllı telefon veya tabletlerini 1 yıl süreyle hırsızlık, ekran kırılması ve sıvı teması risklerine karşı ücretsiz olarak sigortalayabilecekler.

Avea bayilerinden akıllı telefon veya tablet alan Prime müşterilerinin bu özel kampanyadan yararlanmak için yapmaları gereken ise çok kolay…

PRIME SIGORTA yazarak 7580’e kısa mesaj gönderen Avea Prime’lılar, kendilerine gelen şifreyle http://www.aveaprime.com.tr/hizmetler/hediye-cihaz-sigortasi sayfasındaki formu doldurduktan sonra kampanyaya katılabiliyorlar. Ardından ise, mobil cihazın Avea Prime Mobil Cihaz Sigortası kapsamında güvence altına alındığına dair sigorta poliçesi, müşterinin e-posta adresine gönderiliyor.

Sigortanın geçerliliği müşterinin hattı aktif olduğu sürece tam 1 yıl boyunca devam ediyor.

Prime tarifelerinden birine geçmek isteyenler ise, PRIME MINI, PRIME MIDI, PRIME MAKSI yazıp 6363’e gönderebilir, Avea bayilerini ziyaret edebilir veya 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirler.

Avea’nın özel müşterileri için tasarladığı markası ‘Avea Prime’, özel müşteri hizmetleri ve mobil hizmet ekibinin yanı sıra yurt içi ve yurt dışı lounge hizmetleri, alışveriş dünyası fırsatları ve hayatın her alanında sunduğu ayrıcalıklarla, müşterilerinin hayatın tadını çıkaracakları anları çoğaltan yepyeni bir dünya sunmaya devam ediyor.

CEVAP VER