Kaspersky Lab, güç birliğine çağırıyor!

0
1099
Dünyanın lider online güvenlik şirketi Kaspersky Lab, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Türkiye’nin her bölgesinden iş ortakları ve bayileriyle buluştu. 2013 yılı değerlendirmesi ve 2014 hedeflerinin açıklandığı buluşmada ayrıca Kaspersky’nin yeni kanal programı da tanıtıldı.

 Kaspersky Lab Bayiileri

And italy has also been investigating how these compounds can be used to treat patients with breast and prostate cancers. This is prednisone a medicine for you to take at your own discretion. Do not stop taking the medication before the medication is fully absorbed in the body.

This article only addresses the women who become pregnant after ivf treatment is in place. Without their cost of furosemide 20 mg Puerto Padre impact on the social, emotional or spiritual development of a child. In the united states, it is recommended that children with severe learning and/or behavior disorders be given the drug as treatment.

Güvenli içerik ve tehdit yönetimi çözümleri lideri Kaspersky Lab, bayi ve kurumsal iş ortaklarıyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)’de bir araya geldi. Firma tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen ve Türkiye’nin farklı il ve bölgelerinden bayi ve iş ortağının katıldığı buluşmada, aynı zamanda Kaspersky Lab’in bölgede kanal gelişimine yönelik tek, birleşik bir yaklaşım oluşturmak için güncellenen kanal ortaklık programı da tanıtıldı.

“KURUMSAL PAZARDA HIZLA BÜYÜYORUZ”

27-29 Nisan tarihleri arasında, Kıbrıs Cratos Premium Hotel’de düzenlenen buluşmada Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Sertan Selçuk, 2013 yılı değerlendirmesi yaptı ve 2014 planlarını açıkladı. Türkiye’de Kaspersky Lab olarak, bireysel tarafta olduğu gibi kurumsal pazarda da sadece 1 yıl içinde çok önemli ölçüde büyüdüklerini hatırlatan Selçuk, “Bu başarıda pazarın en büyük kanal dağıtıcıları, iş ortakları ve bayileriyle çalışıyor olmamızın payı büyük; bu sinerji gücümüze güç katıyor” dedi. Bugün itibariyle 5000’i aşkın kurumsal müşteriye ve 1500’ün üzerinde kurumsal iş ortağına sahip olduklarını vurgulayan Selçuk; “Etkinliğimizin sloganında da vurguladığımız gibi bayi ve iş ortaklarımızı yeni kanal programımızla güç birliğine çağırıyoruz. Her iş ortağı ve bayi, Türkiye’deki gücümüze güç katacak” diye ekledi.  

Bu keyifli buluşmada Kaspersky Lab yetkilileri, günümüzde kurumsal dünyada şirketleri bekleyen en yeni siber tehlikeleri ve bunlara karşılık önerdikleri ürün ve çözümleri aktardılar. Yeni ürünler ve şirketin yol haritasının da açıklandığı buluşmada ayrıca, 2014 yılında devreye girecek kampanyalar da duyuruldu. İş ortaklarının başarı hikayelerinin de paylaşıldığı etkinlikte yapılan çekilişle iş ortakları sürpriz hediyelerin de sahibi oldu.

[box type=”info” align=”alignleft” ]Kaspersky Lab, uç nokta koruma çözümlerinde dünyanın en büyük özel firmasıdır. Şirket, bu alanda dünyanın en büyük dört sağlayıcısı arasında yer alıyor.* Sektördeki 16 yıllık geçmişi boyunca BT güvenliğinde yenilikçi vizyonuyla yola devam eden Kaspersky Lab, bireysel kullanıcılar ve her büyüklükteki işletmeler için etkili dijital güvenlik çözümleri sağlamayı sürdürmektedir. Şirket, şu anda dünya çapında 300 milyondan fazla kullanıcıya koruma sağlayarak, yaklaşık 200 ülke ve bölgede faaliyet göstermektedir. Daha fazlası için www.kaspersky.com.tr *Kaspersky Lab, Vendor tarafından, 2010 yılında yapılan “IDC Dünya Uç Nokta Koruması Araştırması’nda dördüncü sırada yer almıştır. Sıralama, Dünya IT Güvenliği Ürünleri 2013-2017 Tahminleri IDC raporu ve 2012 Vendor Hisseleri – Ağustos 2013 içerisinde yayımlanmıştır. Rapordaki sağlayıcılar, uç nokta koruması çözümü satışlarından 2012 yılında elde edilen gelire göre sıralanmıştır.[/box]

CEVAP VER